X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
3 клас. Українська мова. Тести 5. Будова слова. 2 варіант.

Завантажити презентацію

3 клас. Українська мова. Тести 5. Будова слова. 2 варіант.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель-методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

І РІВЕНЬ Диктант або списування Рідний край Біля твоєї хати цвітуть мальви. Вузенька стежка біжить до криниці. Там росте калина або шумить молоденька тополя. За хатою цвітуть вишні і яблуні. З поля вітерець доносить запах жита і гречки. Долітає гуркіт моторів. Там працює твій батько. Звідси починається Батьківщина. (43 сл.)

Слайд 8

Граматичні завдання Підкресли головні члени речення у: а) першому реченні; б) другому реченні. Добери спільнокореневі слова до слів: вишня, яблуня. Розбери за будовою слова: вузенька, молоденька. Поділи слова на склади для переносу: мальви, батько.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

ІI РІВЕНЬ Диктант або списування У степу Був чудовий липневий день. Блакитне небо дихало на землю теплом. Вітер доносив із степу пахощі стиглого зерна. Раптом над горизонтом нависла темна хмара. Вона швидко наближалась. І ось до землі летять перші дощові краплини. Після них широкою чарівною музикою зашуміла злива. Засивіла дощем далечінь. На шляху заблищали калюжі. Земля знову набиралася сили. (54 сл.)

Слайд 21

Граматичні завдання Визнач члени речення: а) другому реченні; б) третьому реченні. Визнач частини мови в цих реченнях. Встанови зв'язок слів між членами.

Слайд 22

Граматичні завдання Зроби звуко-буквений аналіз слів: пахощі, дощові. Розбери за будовою слова: краплини, хмара, чудовий, темна.

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

ІII РІВЕНЬ Диктант або списування На ковзанах У залі заграла музика. На лід виїхав юнак на ковзанах. Він закрутився повільно і плавно. Та ось ковзаняр швидко побіг по колу. Враз фігурист високо підстрибнув, а потім м'яко опустився на лід. Завертівся дзиґою на місці. На ковзанах можна не тільки швидко бігати по льоду. Фігуристи під музику роблять красиві вправи і стрибки. Таке катання на льоду називається фігурним. (61 сл.)

Слайд 29

Граматичні завдання Визнач члени речення в: а) першому реченні; б) другому реченні. Визнач частини мови в цих реченнях. Встанови зв'язок слів у реченні.

Слайд 30

Граматичні завдання Зроби звуко-буквений аналіз слів: виїхав, м‘яко. Розбери за будовою слова. Підсніжники, холодний, вибіг; проліски, сумний, схід.

Слайд 31

Граматичні завдання Визнач кількість букв та звуків у словах: дзиґою, катання. Добери споріднені слова до слів: білий, зелений.

Слайд 32

Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова