X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пейзажний етюд на тему: «Весняна феєрія»

Завантажити презентацію

Пейзажний етюд на тему: «Весняна феєрія»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

В Е С Н А Надійшла весна прекрасна, Многоцвітна ,тепла, ясна, Ніби дівчинка в вінку. Ожили луги, діброви, повно гомону, розмови І пісень в чагарнику. І. Франко.

Слайд 3

Пейзажний етюд на тему: «Весняна феєрія»

Слайд 4

Етюд— невеликий за обсягом, твір настроєвого характеру, в якому автор подає конкретну картину, фіксує момент, вихоплений з життя, відтворює внутрішній стан людини, нерідко на тлі співзвучного пейзажу

Слайд 5

План Пробудження природи від зимового сну. Весняна феєрія. Енергія весни.

Слайд 6

Пробудження природи від зимового сну. Закінчувалися суворі морози, на всьому відчувався подих весни. Розтанули останні острівці снігу. Під весняними променями сонця запарувала земля. Сонячні зайчики заграли на галявині, вони наче хочуть розповісти всьому живому в лісі, що час прокидатися.

Слайд 7

2. Весняна феєрія. Усюди розпускаються квіти – проліски, фіалки, кульбабки… У дрібних ароматних квіточках стоять дерева, аж здається, що вони закутані в легкий пахучий туман. Звідусіль лунає спів та щебет птахів, які повернулися з далеких країв і тепер, здається, розповідають одне одному про свої пригоди. Навесні все навколо наповнюється кольорами, звуками, запахами, і мені стає весело на душі. Весело співають струмочки, на всі голоси прославляють прихід весни пернаті музиканти. Повітря наповнюється духмяним запахом рослин.

Слайд 8

3. Енергія весни. Весна завжди надихає митців на створення художніх шедеврів. Зараз кожен може взяти цифрову камеру та зробити свої чудові знімки весняної краси. Найголовніше – зберігати весняний настрій у душі цілий рік! Весна - це оновлення у природі. Саме за це я її люблю. Весна дає сили, творчо надихає та окриляє.

Слайд 9

Весна: щаслива, квітуча, радісна, зелена, пахуча, чарівна, незрівняна, прекрасна… Небо: весняне, замріяне, блакитне, спокійне, вранішнє, прозоре, чисте, високе, погідне… Хмари: кучеряві, легкі, прозорі, синюваті ... Повітря: чисте, свіже, прозоре, прохолодне, ніжне ... Дерева: гордовиті, розлогі, міцні, милують око, стрункі, осяяні, безлисті, гіллясті, осяяні сонцем… Стан природи: тихо, спокійно, вітряно, безвітряно, затишно, замріяно, злегка морозно… Дії: пливуть, бовваніють, милуватися, розстилатися, дихати, застилати, причаїтися, розквітає, прокидається… Скринька допомоги:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова