X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему: “Мобільний зв’язок”

Завантажити презентацію

Презентація на тему: “Мобільний зв’язок”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Мобільний зв’язок”

Слайд 2

Зміст Історія мобільного зв'язку Мобільний зв'язок та здоров’я людини Мобільний зв’язок — не розкіш, а засіб праці Основні методи зв’язку ТОВ «Астеліт»(Life) Компанія «Київстар» МТС-Україна Beeline Рейтинг операторів мобільного зв’язку України

Слайд 3

Історія мобільного зв’язку Планування 3G почалося ще в 1985 році, коли Міжнародний союз електрозв'язку (ITU) з вражаючою прозорливістю передбачив потребу в більш ємких і складних послугах, ніж ті, що здатні забезпечити численні аналогові технології мобільного зв'язку того часу. П'ятнадцять років після широкого розвитку GSM (Global System for Mobile Communications) і SMS (Short Message Service), який довів вірність планів 3G. Більш того, люди хочуть використовувати свої мобільні телефони не тільки для розмов. Недавнє упровадження і розвиток GSM-операторами сервісу MMS (Multimedia Messaging Service) у всьому світі зі всією очевидністю свідчить про наявність попиту на послуги передачі з мобільних мереж інформаційно-насичених повідомлень.

Слайд 4

Мобільний зв'язок та здоров’я людини Мобільний телефонний зв’язок сьогодні — це одна з найбільш успішних та дуже динамічних за розвитком областей радіозв’язку. Все більша кількість людей користується мобільними телефонами як звичайним та необхідним засобом комунікації. Цілком природно, що внаслідок цього оператори збільшують кількість базових станцій задля підвищення якості зв’язку та обслуговування постійно зростаючої кількості абонентів, а також з метою покриття мережею нових територій. Однак більшість користувачів не знайомі з принципами функціонування радіозв’язку, зокрема — технології GSM.

Слайд 5

Мобільний зв’язок — не розкіш, а засіб праці Надання роботодавцем працівникам безоплатного мобільного зв'язку давно перестало буті виключенням Із правил. Варіантів такого надання кілька, І Кожній з роботодавців самостійно вибирає тієї, Який для нього найзручнішій. Це Може буті І включення зобов'язань з надання безоплатного мобільного зв'язку до трудового договору (контракту), укладення з працівником, І складання загального по підпиємству Положення про використання мобільного телефонного зв'язку у виробничих цілях.

Слайд 6

Щомісячні витрати на мобільний зв’язок у різних країнах світу

Слайд 7

Українські мобільні оператори

Слайд 8

ТОВ «Астеліт»(Life) Life:) - оператор мобільного зв'язку в Україні (надає послуги в стандартах GSM-900 І GSM-1800). Бренд life:) належить компанії «Астеліт», акціонерами якої є Провідний турецький оператор мобільного зв'язку Turkcell (55% акцій) та українська компанія System Capital Management (45% акцій). Станом на перший квартал 2010 року український GSM-оператор life:) обслуговує 11,9 мільйона абонентів, надаючіизручні та доступні послуги зв'язку за оптимального співвідношення ціні та Якості, Що дозволяє вдовольнити споживачів та побудувати потужні спільноті користувачів у Країні.

Слайд 9

Компанія «Київстар» Заснована в 1994 році. Надає послуги мобільного зв'язку з 1997 року. Президент компанії - Ігор Володимирович Литовченко. Акціонері Норвезькій концерн Telenor (56,51%), ТОВ «Сторм», що належить російській Altimo, Яка раніше називали «Альфа Телеком» (43,49%).

Слайд 10

МТС-Україна Відкрите Акціонерне Товариство «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) - найбільший оператор стільникового зв'язку в Росії і країнах СНД, обслуговуючий більше 74 мільйонів абонентів. Ліцензійний портфель МТС включає більшість регіонів Росії, Україні, Білорусії, Узбекистан і Туркменістан, а населення, яке проживає в зоні дії мережі МТС, складає більше 230 мільйонів чоловік. Сьогодні МТС надає абонентам повний спектр послуг мобільного зв'язку в 85 регіонах Росії і країнах СНД (Україна, Білорусія, Узбекистан і Туркменістан).

Слайд 11

Beeline BeeLine - торговельна марка оператора стільнікового зв'язку ЗАТ «Українські радіосістемі». На теренах СНД Під брендом Beeline працює російській оператор стільнікового зв'язку «ВимпелКом», якому захи 100% акцій ЗАТ «УРС». Головний офіс компанії «ВимпелКом» розташованих у Москві. На сьогодні оператор є четвертим за розміром абонентської базується на цілі України, Що таборували на серпень 2007 налічував 2,7 млн. абонентів. Мережевий код - 68.

Слайд 12

Рейтинг операторів мобільного зв'язку України 1«Київстар» 23290000 абонентів 2 «МТС» 18102810 абонентів 3 «Астеліт» (life)) 10980000 абонентів 4 «УРС» 2123520 абонентів 5 «ITC» (+ «Велтон.Телеком») 290 520 абонентів 6 «Телесистеми України» 247 254 абонентів 7 «Інтертелеком» 232 557 абонентів 8 «Укртелеком» 125 350 абонентів 9 «Голден Телеком» 26 000 абонентів 10 «Українська хвиля» 9500 абонентів

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне