X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему : Леся Українка

Завантажити презентацію

Презентація на тему : Леся Українка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему : Леся Українка Виконала : учениця 8 класу Шевченко Маргарита

Слайд 2

Доля дуже рано навчила Лесю Українку мужності. Вона змушена була змагатися з тяжкою хворобою, що вразила її ще в дитинстві, зробила недосяжною її блискучу музичну кар'єру і мучила поетесу всі подальші роки. Проте оця ще дитяча зневага до фізичного і душевного болю супроводжувала Лесю Українку все її життя. Дитинство

Слайд 3

“Як дитиною, бувало..,” Ще в ранньому віці Леся прийшла до переконання, що для людини важливо бути сильною, стійкою, мужньою: "Що болить?"- мене питали, Але я не признавалась – Я була малою горда, Щоб не плакать, я сміялась.

Слайд 4

Леся Українка пішла шляхом Кобзаря. Вона прагне створити образ духовно могутньої людини-борця, здатної втілити в собі дух епохи.

Слайд 5

«Хто вам сказав, що я слабка...» Хто вам сказав, що я слабка, Що я корюся долі? Хіба тремтить моя рука? Чи пісня й думка кволі?

Слайд 6

У вірші "На столітній ювілей української літератури", присвяченому І.Котляревському, вона так висловлюється про долю поетів-борців: Ніхто Їх не брав під свою оборону, Ніхто не спускався з найвищого трону, Щоб їм уділяти хвали, Чоло не вінчали лавровії віти. Тернів не скрашали ні злото, ні квіти, Страждали співці в самоті.

Слайд 7

“ Драматичні твори поеми ” - одна з книг Лесі Українки

Слайд 8

Леся українка Зображена на марці Заражена на 200-сотневій купюрі

Слайд 9

Дім-музей Лесі Українки в ялті

Слайд 10

Пам’ятник в Новгороді

Слайд 11

Померла Леся Українка 19 липня 1913 року в Грузії у місті Сурамі, прах великої поетеси перевезли в Україну і поховали у Києві на Байковому кладовищі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література