X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засідання круглого столу на тему:

Завантажити презентацію

Засідання круглого столу на тему:

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Засідання круглого столу на тему: «Батьки – як вихователі»   ПЛАН  I.Вступна частина:  - привітальне слово заступника директора з навчальне - виховної роботи Мезинця Д.В.  II. Основна частина: 1. Доповідь «Особливості виховання у сім' ї» класовод 1 кл. Майгур Н.А. 2. Доповідь «Підготовка майбутніх господарів. Спільна турбота сім' ї та школи» кл. кер. 7кл. Гергуль Я.О. III. Практична частина: 1. Робота в парах «Проблемні ситуації у вихованні дітей» психолог Федчук О.В. 2. Аналіз проективної методики «Моя сім' я» психолог Федчук О.В. IV. Висновки. 1. Надання рекомендацій для батька. психолог Федчук О.В.

Слайд 2

Доповідь «Особливості виховання у сім' ї» класовод 1 кл. Майгур Н.А

Слайд 3

Доповідь «Підготовка майбутніх господарів. Спільна турбота сім' ї та школи» кл. кер. 7кл. Гергуль Я.О.

Слайд 4

Робота в парах «Проблемні ситуації у вихованні дітей» психолог Федчук О.В.

Слайд 5

Аналіз проективної методики «Моя сім' я» психолог Федчук О.В.

Слайд 6

Надання рекомендацій для батька. психолог Федчук О.В. У наш час надзвичайно важливого значення у суспільстві набуває проблема родинного виховання. Тому «Школа Добра» запровадила круглі столи для батьків. Головна мета : допомагати батькам формувати і розвивати педагогічні навички і вміння застосовувати їх у конкретних ситуаціях щодо виховання дітей у сім' ї. Цей вид роботи надає можливість глибше розкрити недоліки у формуванні особистості окремих учнів, дати рекомендації батькам стосовно виховання. Круглі столи є ефективною допомогою для батьків і вчителів для глибокого мислення і допомагає усувати прорахунки у сімейному вихованні дітей, оволодівати способами педагогічного впливу на них. Батьки набувають педагогічних знань і досвіду етичного, психологічного впливу у сім' ї. На засіданні круглого столу «Батьки як вихователі» педагоги виділили завдання логічного , практичного та навчального характеру. До проблемних життєвих ситуацій поставлені питання стосовно родинного виховання, які спонукають батьків до міркування над власним психологічним кліматом в родині. Також на круглому столі проведена проективна методика «Моя сім'я», мета якої - дізнатися про духовний та емоційний стан дитини. Дитині дають стандартний лист паперу, кольорові олівці (простий бажано не давати) і надається інструкція намалювати сім'ю. Проаналізувавши проективну методику, ми можемо сказати , що на малюнку нічого випадкового не може бути. На багатьох малюнках велика відстань між членами сім'ї, кожен з яких зацікавлений власними інтересами та проблемами. Це говорить про несприятливий психологічний клімат у родині. На багатьох малюнках відсутній батько, т.б. постала проблема виховання в неповних сім'ях. Присутні батьки краще пізнали свою дитину, її сприйняття світу та родини. Батьки отримали корисну інформацію, яку , ми сподіваємось, використають у налагоджені психологічного клімату родини. В результаті досягнуто ефективну співпрацю школи та родини стосовно формування особистості кожного учня.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка