X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підвищення професійної компетентності вчителів – ефективний засіб удосконалення навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Підвищення професійної компетентності вчителів – ефективний засіб удосконалення навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя професія вихователь

Слайд 2

Особливості професії Вихователь Унікальність і перспективність професії Вихователь працює безпосередньо з дітьми в якомусь певному навчальному закладі, організовуючи їх життя, виконуючи передбачені заходи. Щоб робота була успішною, вихователь повинен добре знати вікову психологію дітей, педагогіку, основні принципи організації виховання дітей молодшого шкільного та дошкільного віку. Особистісними якостями вихователя повинні бути терплячість, уважність, винахідливість, спостережливість і, обов'язково, любов до дітей.

Слайд 3

Дошкільна освіта - спеціальність, предметною областю якої є наука про виховання, навчання і розвитку дітей раннього та дошкільного віку, сукупність дисциплін, що забезпечують педагогічну освіту фахівця системи дошкільної освіти.

Слайд 4

Вихователь - це перший, після мами, вчитель, який зустрічається дітям на життєвому шляху. Що може бути краще ніж вчити малят? Бачити їх зацікавленість в тому що розповідає їм вихователь. Вихователь дошкільних установ навчає дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готує дітей до вступу до школи (тобто навчає їх читати і вважати). Постійне спілкування з дитям - найважливіша службова функція вихователя. Турбота життя дитини у дошкільній установах, дотримання режиму - прийняття їжі, сон, загартовування, прогулянки, фізичні вправи - входять в основний обов'язок вихователя.

Слайд 5

Престижність професії Професія вихователя є дуже актуальною в наш час. Що може бути краще ніж вчити малят. Постійне спілкування з дітьми це є важливою функцією вихователя.

Слайд 6

Потреба постійно самовдосконалюватись і взаємодіяти з дітьми. Це і плюс, і мінус водночас. Для цілеспрямованих та завзятих працівників — це бонус. А для лінкуватих та безініціативних людей така професія не підійде. Емоційне вигорання. Це є в кожній професії, і у нашій також. Тут потрібно чітко розуміти свої емоції, чому ти їх відчуваєш, переживаєш та вміти знаходити джерела поповнення ресурсу.

Слайд 7

Мала заробітня плата. Вихователі в державних садках отримують мінімальну зарплату з дуже незначними доплатами. Тому тут працюють ентузіасти, які по-справжньому люблять цю професію та дітей. Зарплата вихователів в комерційних дитячих садках вища в середньому в два-три рази.

Слайд 8

Переваги в роботі вихователя: Атмосфера дитинства — веселощі, радість, казки, ігри. Можливість навчити дитину хорошому та цікавому, вплинути на те, щоб вона виросла хорошою людиною. Можливість творити та придумувати щось разом з дітьми, самому навчатися у дітей і завжди залишатися молодим. Довга відпустка. Позмінна робота (з ранку до обіду або з обіду до вечора), що дає можливість краще розпоряджатися своїм часом. Можна працювати поряд з домом. Можливість віддати свою дитину в дитячий сад без черги.

Слайд 9

Недоліки в роботі вихователя: Вихователь повинен бути на работі в 7 ранку. Бувають тяжкі и конфліктні діти, а частіше — «тяжкі» батьки. Невелика зарплатня. Велика відповідальність за життя и здоров′я дітей. Багато рукописної роботи.

Слайд 10

Я вважаю що професія вихователя є цікавою різноманістною та відповідально.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка