X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку

Завантажити презентацію

Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку Яценко А.В., практичний психолог ДНЗ №5 «Роднічок» м.Селидове

Слайд 2

Дитячий вік має багатющі можливості для розвитку творчих здібностей. На жаль, ці можливості з часом необоротно втрачаються, тому необхідно, як можна ефективніше їх використовувати у дитинстві.

Слайд 3

Актуальність проблеми Проблема розвитку творчих здібностей, виховання творчої особистості, збереження обдарованості в наш час стає все більш актуальною. Це, передусім, пов'язано з потребою суспільства в неординарній творчій особі. Навчання і виховання юних талантів нині викликає гострий інтерес. Саме тому, в нашому закладі була поставлена мета виявити здібності у дітей старшого дошкільного віку та протягом навчального року займатися розвивальною роботою, а також проводити для педагогів та батьків консультаційну та просвітницьку роботу з даного питання.

Слайд 4

Розвитку творчих здібностей сприяє використання розвиваючих ігор,спрямованих на розвиток образного мислення,тренування логічностей,тренування пам’яті, розвиток уваги, розвиток уяви і творчих здібностей. Саме для розвитку творчості дітей дошкільного віку я використовую у своїй роботі ігри для тренування творчих здібностей.

Слайд 5

Так, дітям дуже подобаються ігри, пов’язані з малюванням у поєднанні з музикою

Слайд 6

На розвивальних заняттях дитина відчуває цілу гаму позитивних емоцій як від процесу діяльності, так і від отриманого результату. Творча діяльність розвиває особистість дитини, допомагає йому засвоювати моральні та етичні норми. На наших заняттях діти з захопленням співають і танцюють, ліплять та малюють, складають казки і слухають музику.

Слайд 7

В рамках проведення тижня психології я проводила для дітей старшого дошкільного віку інтелектуальну вікторину «Слідопити». Саме при проведенні цього заходу я проявила свою творчість, та розвивала творчість в дітях.

Слайд 8

Слайд 9

Для того, щоб педагоги розвивались, їм потрібна психологічна просвіта. У своїй роботі з педагогами я використовую психологічну просвіту, а саме семінари – практикуми, заняття з елементами тренінгу, метою яких є активізація знань педагогів щодо розвитку обдарованості у дітей дошкільного віку, стимулювання учасників до пошуку способів розвитку здібностей малят, розробка рекомендацій для виховання і розвитку обдарованих дітей.

Слайд 10

Також я запрошую батьків на просвітницьку та консультаційну роботу (творчі дискусії, консультації). На консультаціях я розповідаю батькам про роль родини та стосунків батьків у житті обдарованої дитини, про те, яку вагому роль батьки відіграють у розвитку своїх дітей.

Слайд 11

Розвиток і формування творчої, всебічно розвинутої особистості є однією з найскладніших проблем сьогодення. Природа щедро наділила кожну дитину можливостями розвиватися. Я вважаю, що педагогам потрібно знаходити, як реалізувати ці можливості, і тоді кожен малюк зможе піднятися на найбільші висоти творчої діяльності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка