X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток творчих здібностей учнів засобами мистецтва

Завантажити презентацію

Розвиток творчих здібностей учнів засобами мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток творчих здібностей учнів засобами мистецтва

Слайд 2

Творчість дітей - це глибоко своєрідна сфера їхнього духовного життя, самовираження, самоутвердження, в якій яскраво розкривається індивідуальна самобутність кожної дитини

Слайд 3

В творчості людина реалізує в усій повноті свої знання, уміння та здібності, а отже отримавши можливості випробувати себе в різних видах діяльності, наочно переконуються в наявному арсеналі знань, умінь та здібностей і цим самим адекватно оцінює свої можливості, що безумовно сприяє в майбутньому правильному вибору професії.

Слайд 4

З великою увагою до розвитку творчих здібностей дітей ставився великий педагог В.Сухомлинський. В кожній дитині він бачив творця, творця з його ще не розкритими здібностями і можливостями.

Слайд 5

Розвиток творчих здібностей учнів, залучення їх до творчої діяльності в деякій мірі уберігає школярів від моральної деградації. Адже не секрет, що підлітки, які позбавлені можливості самовираження, більш схильні до правопорушень.

Слайд 6

Методи навчання Інформативно-рецептивний Репродуктивний Дослідницький Евристичний Метод проблемного викладу матеріалу

Слайд 7

Загальнодидактичні принципи Послідовність Доступність Науковість Систематичність Наочність Активність Міцність Індивідуальний підхід

Слайд 8

Форми роботи групові комбіновані парні

Слайд 9

Надзвичайно важливо, щоб дитина, в якої виявлено художній хист мала можливість його розвивати, мала умови для формування художніх здібностей. Адже саме соціальні умови на основі природних даних формують художній талант.

Слайд 10

Творчість - це діяльність людини,в результаті якої створюються нові матеріали і духовні цінності. Головною діючою особою в гуртковій роботі є дитина, як індивідуальність, як потенційний творець власних цінностей.

Слайд 11

Ефективність розвитку творчих здібностей залежить від вміння керівника організувати творчу діяльність школярів, якщо завдання для дітей будуть доступними, то їм буде працювати легко і цікаво. Складність завдань повинна бути узгоджено з кожним „кроком" творчого розвитку школяра.

Слайд 12

Найважливіші здібності- це краса душі, чистота серця й талант любові. По-справжньому розкриватися й розцвітати всі інші таланти можуть тільки на їхній основі.

Слайд 13

Майстерня наших талантів

Слайд 14

Заняття в гуртку “Вишиваночка”

Слайд 15

Заняття в художньому гуртку

Слайд 16

День родини м.Рубіжне Виставка декоративно-прикладного мистецтва “Місто майстрів” на головній площі м. Рубіжного 17.09.2011р.

Слайд 17

Конкурс малюнків на асфальті “Золота осінь” 24.09.2011 р.

Слайд 18

Виставка малюнків “Барвиста осінь”

Слайд 19

Виставка декоративно-прикладного мистецтва в Рубіжанському міському музеї “Бабусина скриня” 18.11.2011р.

Слайд 20

Екскурсія “Містами бойової слави” до Рубіжанського міського музея 18.11.2011 р.

Слайд 21

Виставка декоративно-прикладного мистецтва в районній дитячій бібліотеці м.Кремінної 7.12.2011 р.

Слайд 22

Свято Миколая в дитячій районній бібліотеці

Слайд 23

Виставка малюнків “Безпека життя в твоїх руках”

Слайд 24

Конкурс малюнків до Дня Святого Миколая Рубіжанський міський музей 20.12.2011 р.

Слайд 25

Школа — це майстерня, де формуються таланти підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. ...Немає настільки поганої людини, яку б добре виховання не зробило кращою. В. Бєлінський

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство