X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ НА УРОКАХ Х І М І Ї

Завантажити презентацію

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ НА УРОКАХ Х І М І Ї

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МАТЕРІАЛ ПІДГОТУВАЛА ВЧИТЕЛЬ ДИКАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ім. М.В.ГОГОЛЯ ВЕРЕЩАК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Лікар — медичний фахівець із повною вищою медичною освітою, який професійно займається підтримкою або відновленням людського здоров'я, через запобігання (профілактика), розпізнавання (діагностика) та лікування захворювань і травм. Це можливо завдяки ґрунтовним знанням з анатомії, хімії , фізіології, хвороб і лікування, науки медицини, його досвіту та практики — мистецтва медицини.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

- це фахівець сільського господарства, що володіє всебічними знаннями в області агрономії. Він створює нові сорти польових, садових, городніх культур. Планує проведення сільськогосподарських робіт з урахуванням особливостей місцевості.

Слайд 9

Специфіка професії: Агроном проводить багато часу на свіжому повітрі.   Місце роботи: Сільськогосподарські комплекси, фермерські господарства, науково-дослідні інститути, освітні установи.   Освіта: Середню професійну або вищу освіту. Спеціальність "Агрономія". Агроном повинен добре володіти знаннями з хімії та застосовувати їх у своїй практиці.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Косметологія – одна з найприбутковіших галузей сучасного виробництва. Але для її стрімкого розвитку конче необхідні висококваліфіковані фахівці. Косметолог повинен уміти визначити тип шкіри людини і призначити процедури, які підходять саме для цього типу. Лікар-косметолог повинен, крім того, знати хвороби шкіри та методи їх лікування, уміти поставити діагноз і запропонувати методи лікування. А для цього знання хімії просто необхідні.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Лабораторна діагностика – це частина клінічної діагностики, яка вивчає та оцінює фізіологічний стан організму, клітинний і хімічний стан крові, біологічні властивості тканин і рідин, виявляє збудників хвороб та захворювань. ЛАБОРАНТ повинен знати: загальні знання з оптики, електрики і хімії; метод спектрального аналізу; хімічне позначення легуючих елементів; правила поводження з реактивами і кислотами; вимоги до якості проб і аналізів; основні положення кількісних і якісних методів аналізу.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. Вводяться нові закони про захист природи, затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисні споруди на підприємствах. Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, гине риба або влітку випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людини. Якщо вміст шкідливих речовин вище критичного рівня, виявляють причини, складають прогноз розвитку ситуації. Фахівці вивчають наслідки запуску космічних ракет, контролюють діяльність шкідливих виробництв, стежать за утилізацією радіоактивних відходів. Еколог повинен володіти знаннями з довкілля, біології, хімії та географії.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Провізор - аптечний працівник (фармацевт) вищої кваліфікації. Звання провізора, як правило, дає право на самостійну фармацевтичну роботу і на управління аптекою. Працівники аптеки – фахівці, з якими ми стикаємось ледь не щодня, хоча за ліками, які рятують нас від нестерпного болю, алергії чи інших симптомів хвороб, стоїть безліч різноманітних спеціалістів. Кого не рятували від нестерпного головного болю, сильної ангіни чи високої температури ліки, що порадили в аптеці? На жаль, мало хто з нас дякував за це фармацевту, робота якого настільки ж відповідальна, як і у лікаря. ...і скальпель не потрібен.

Слайд 23

Е Я не продавець, я – провізор!!! Люди, які працюють в аптеці, не просто продавці, це фахівці, які стоять між лікарем і пацієнтом. Вони повинні ідеально знати ліки, їх хімічний склад та дію на організм.

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Інженери-технологи – провідні спеціалісти при розробці нових вітчизняних лікарських засобів. Вони працюють в : хіміко-фармацевтичній, мікробіологічній, харчовій, переробній галузях народного господарства. Інженер-технологи мають право працювати на підприємствах різних форм підпорядкування та власності з виготовлення та реалізації: діючих речовин природного, синтетичного і біотехнологічного походження; готових лікарських засобів ; косметичних, лікувально-профілактичних і парфумерно-косметичних засобів; радіо фармацевтичних засобів і діагностичних препаратів.

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Біохімік - фахівець у галузі біохімії (науки, що вивчає структуру, розподіл, перетворення і біологічні функції хімічних речовин, що входять до складу живих організмів). Сучасна біохімія охоплює дуже широке коло питань, що відносяться до теоретичної та прикладної біології, хімії та медицині, і являє собою сукупність суміжних наукових дисциплін - в їх числі, крім названих, технічна та промислова біологія, вітамінологія, біохімія гормонів, ензимології, еволюційна і порівняльна біохімія, гістохімія і цитохімія, біоорганічна хімія, молекулярна біологія та молекулярна генетика. Біохімія - переважно лабораторна наука.

Слайд 30

Можливо колись ви станете відомими біохіміками, як ці люди:

Слайд 31

Слайд 32

Учи тель хімії — спеціаліст, який проводить навчальну роботу, пов язану з вивченням хімії з учнями в загальноосвітніх школах різних типів. Професія вчителя одна з найповажніших і відповідальних професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, оскільки від його праці багато в чому залежить різносторонність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, етичні якості. Вчитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми.

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Не пропустіть свій щасливий шанс стати не просто потрібним, а незамінним спеціалістом для сучасного суспільства !!! Вчіть хімію, бо це того варте !!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка