X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток творчої компетентності на уроках математики

Завантажити презентацію

Розвиток творчої компетентності на уроках математики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Майстер-клас вчителя математики КЗ «НСШ №5» лисенко Лілії Миколаївни Розвиток творчої компетентності на уроках математики

Слайд 2

Математично компетентний вчитель: - Володіє знаннями з даного предмету; Здійснює зв’язок математики з іншими предметами; Має розвинене мислення; Вміє опрацьовувати інформацію, самостійно оволодівати знаннями; Вміє працювати на комп'ютері; Володіє учнівською аудиторією; Компетентність = мобільність знань + гнучкість методу + критичність мислення.

Слайд 3

Формування ключових компетентностей: Соціальна компетентність; Полікультурна компетентність; Комунікативна компетентність; Інформаційна компетентність; Компетентність самоосвіти і саморозвитку; Компетентність продуктивної творчої діяльності.

Слайд 4

Логічні задачі: 1. запиши, використовуючи три п'ятірки та знаки дій, числа 2; 0; 5. (5-5)*5=0 (5+5):5=2 5:5*5=5 2. У класі 30 учнів, з них 18 займаються легкою атлетикою, 10 плаванням, 3 легкою атлетикою і плаванням. Скільки учнів не займаються в жодній із секцій?

Слайд 5

Математичний софізм: 3=5 Маємо очевидну рівність 25-15-10=15-9-6 5(5-3-2)=3(5-3-2) 5=3

Слайд 6

Знайти помилку:

Слайд 7

Застосування відсотків у банківській справі. Задача. комерційний банк «Аваль» прийняв від приватної фірми на депозитні рахунки 800000 грн під 12% річних та надав кредити на суму 700000 грн під 20% річних. Чому дорівнює прибуток банку?

Слайд 8

Задачі-загадки Число 666 збільшити в півтора рази, не роблячи над ним ніяких арифметичних дій.

Слайд 9

Задачі у віршах Яке це число? Загадав одне число Взяв його третину І побачив, що всього Вийшла половина (0)

Слайд 10

Вправа із сірниками В даній фігурі зняти три сірника так, щоб утворилися три рівних квадрати.

Слайд 11

Інтелектуальний математичний диктант. Кількість розрядів у кожному класі помножити на кількість см у метрі. Найменше двоцифрове число, складене з однакових цифр, помножене на кількість кг у центнері. Від кількості днів у невисокосному році відніміть кількість місяців року. Знайдіть добуток усіх цифр. Обчислити суму найменшого трицифрового числа і найбільшого двоцифрового. Кількість областей України помножити на кількість сторін квадрата. До числа міжнародного жіночого дня додайте число голосних букв у назві столиці України. До порядкового номеру ноти «ля» додайте кількість годин у добі. 3 дати останнього дня лютого у високосному році відніміть кількість пальців на одній руці. Кількість пір року помножити на кількість літніх місяців та відніміть кількість днів тижня. Кількість станів води поділіть на порядковий номер букви «в» Від кількості кольорів веселки відніміть кількість складів у слові шоколад.

Слайд 12

Предметні компетенції можуть бути виведені як реальні вимоги до засвоєння учнями сукупності знань, способів діяльності, на основі яких формуються певні вміння й навички, досвід ставлень з певної галузі знань, що вкупі породжують якості особистості, спроможної успішно діяти в суспільстві.

Слайд 13

Компетентнісний підхід – лише доповнює низку освітніх інновацій, не применшуючи значення класичних підходів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне