X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок української мови в 1 класі

Завантажити презентацію

Урок української мови в 1 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мовна розминка. Дівчатка: — Веселики-журавлі, Що несете на крилі? Чи то радість, чи то сміх, Може, снігу повний міх? Хлопчики: — Несемо вам всім тепло, Щоб усе цвіло й росло.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

зозуля дрімлюга жовтобровий вівчарик сіра куропатка волове очко крутиголовка

Слайд 13

ДРІМЛЮГА Нічний птах. Уночі ловить комах, а вдень спить. Колір та малюнок оперення роблять його непомітним на гілці, опалому листі. У давнину вважали, що дрімлюга своїм широким м'яким дзьобом вночі доїть кіз. Звідси російська назва птаха "козодой".

Слайд 14

ЗОЗУЛЯ Прилітає посеред весни,відлітає наприкінці літа. Підкидає свої яєчка у гнізда дрібних пташок. Дуже корисна: знищує волохату гусінь, яку ніхто, крім неї і вивільги, не їсть. Часом рятує від шкідників великі ділянки лісу.

Слайд 15

ВІВЧАРИК Дрібна співоча пташка, дуже схожа на листок дерева чи куща. Живе у світлому лісі з густими кущами. Гніздечко в'є на землі.

Слайд 16

СІРА КУРОПАТКА Усе життя проводить на землі, у заростях бур'янів та чагарників. Рябеньке забарвлення робить її зовсім непомітною серед рослин.

Слайд 17

ВОЛОВЕ ОЧКО Дуже дрібна пташка із забарвленням темних гілок, сухого коріння та прілого листя, її домівка — купи хмизу, завали дерев, торішні бур'яни, в які вона пірнає і в яких прудко рухається, наче миша.

Слайд 18

КРУТИГОЛОВКА Родичка дятлів, але не дуже схожа на них. Оперення м'якше, дзьоб менший, тулуб гнучкіший. Ім'я отримала завдяки вмінню лякати ворогів. Витягує голову з дупла, крутить нею і шипить, наче змія.

Слайд 19

Хто тут зайвий?

Слайд 20

Перелітні птахи Зимуючі птахи

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова