X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Норми СУЛМ

Завантажити презентацію

Норми СУЛМ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Викорінюймо помилки в нашому мовленні! Норми української літературної мови Правописні норми сучасної української мови. Ознайомлення з новим українським правописом.

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Практичне завдання 1 Прочитайте та виправте помилки. Поясніть правопис. Слово піктография походить від латинского «піктус» — малюю і грецкого «графо» — пишу. Піктографию, або малюнкове писмо, вважають первиною формою писемності. Наскельні малюнки, писаниці і петрогліфи, були прямими попередниками майбутної писемьності, незважаючи на те, що від зображенного на стінах Альтаміри або капової печери бика і до того часу, коли схиматичний малюнок бичачої голови став першою спробою графічно відтворити, перидати звук «А», проминули тисячолітя. Літера народилася не одразу.

Слайд 14

Зміни можна умовно поділити на дві великі групи: (2) варіантні доповнення до чинної норми (1) власне зміни в написанні слів (без варіантів) УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОПИС СХВАЛЕНО Кабінетом Міністрів України (Постанова № 437 від 22 травня 2019 р.) спільним рішенням Президії Національної академії наук України (протокол № 22/10 від 24 жовтня 2018 р.) і Колегії Міністерства освіти і науки України (протокол № 10/4-13 від 24 жовтня 2018 р.) ЗАТВЕРДЖЕНО Українською національною комісією з питань правопису (протокол № 5 від 22 жовтня 2018 р.)

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова