Література

Скільки гарних творів створили і українські, і іноземні діячі культури. Цей багаж знань повинна молодь знати, хоча б загалом. Але не у всіх література викликає радість і бажання закритися з книжкою у кімнаті чи сісти почитати у парку. Тому ми створили цей сайт із презентаціями на українській мові, щоб вам було зручно користуватися ними. Закачати собі презентацію може як і вчитель для уроку, так і учень для підготовки домашнього завдання або поглибленого цікавого вивчення теми. Крім того, за допомогою анімації , можна навіть влаштовувати для учнів контрольні роботи , які в цікавій ігровій формі будуть перевіряти їх знання.
В останнім часом у школах все частіше починають показувати дітям електронні презентації . Така тенденція не випадкова , адже вони мають ряд переваг перед звичайними підручниками та книгами: вони можуть включати в себе фрагменти відео , різні картинки , фотографії. Матеріал ефективніше засвоюється, завдяки наявності графіків, таблиць і схем.
Презентації містять невелику кількість тексту , який ретельно структурований і зрозумілий будь-якому школяру. Допомагають урізноманітнити монотонний навчальний процес , при цьому використовуються не тільки для занять у класі , але і для індивідуального навчання. Електронні презентації зачіпають теми за межами навчальних посібників , і за рахунок цього розширюють кругозір дитини.

Елементи 51—100 із 2478.