X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван франко

Завантажити презентацію

Іван франко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімічні властивості сульфатної кислоти Виконала студентка 1 курсу :Юхименко Діана

Слайд 2

Зміст Сульфатна кислота Знаходження в природі та поза землі Хімічні властивості Застосування

Слайд 3

Сульфатна кислота Сульфатна кислота (сірчана кислота, — дигідрогенсульфат, застаріла назва — купоросне масло) — сполукасірки з формулою H2SO4. .Сірчана кислота одна з найсильніших неорганічних кислот і є дуже їдкою та небезпечною. Ця кислота утворює два ряди солей: сульфати і гідрогенсульфати, в яких у порівнянні з сульфатною кислотою замінюються один або два аніони гідрогену на катіони металів.

Слайд 4

Знаходження в природі та поза землі Знаходження в природі: 1. Земля: Вільна сірчана кислота зустрічається в природі дуже рідко. В атмосфері вона утворюється з діоксиду сірки, який утворюється при згоранні сірковмісних речовин або вулканічних вивержень.   У кислотних дощах вона виступає в розбавленому виді. Знаходження поза межами землі: Сірчана кислота знаходиться за межами Землі в верхніх шарах атмосфери Венери. Вона утворюється в результаті фотохімічних реакцій діоксиду сірки і води, які утворюють краплі 80-85% кислоти. 

Слайд 5

Хімічні властивості 1.Дисоціація у водному розчині йде в декілька етапів: H2O + H2SO4 → H3O + HSO4 Перший етап дисоціації;K2 = 2.4 x 106   (сильна кислота)  2. Це значення кислотності взяте як основне при визначені суперкислот.  Друга стадія дисоціаціїї;K1 = 1.0 x 10−2

Слайд 6

Застосування Застосування: Сірчана кислота є дуже важливим товаром хімічної промисловості і є індикатором її промислової потужності.Світове виробництво в 2004 році склало близько 180 млн тон, при наступному географічному розподілі: Азія 35%, Північна Америка 24%,Африка11%, Західна Європа 10%, Східна Європа і  Росія 10%, Австралія і Океанія 7%, Південна Америка 7%.  Більша частина виробленої кислоти (~ 60%) витрачається на виробництво добрив, суперфосфату фосфату амонію,сульфатів, сульфату амонію. 

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література