X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Франко

Завантажити презентацію

Іван Франко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що ви знаєте про І. Франка?

Слайд 2

Любов до казки Іван Франко виніс ще з раннього дитинства. Мов зачарований, слухав малий Івась цікаві казки про тварин, які розповідала йому мама. Ставши письменником, Іван Якович сам написав для дітей багато казок. Він об’єднав їх у збірку «Коли ще звірі говорили». Казки Івана Франка вчать бути чесними, правдивими, прищеплюють любов до рідної природи, розвивають цікавість і допитливість.

Слайд 3

Виконайте завдання: 1. Виразно прочитати уривок із казки І. Франка «Фарбований Лис», переказати, дати заголовок, визначити стиль мовлення. 2. Виписати із тексту окремо дієприслівники та дієприкметники.

Слайд 4

Але коли смеркалося, Лис Микита прожогом вискочив із своєї незвичайної купелі… Додому треба було бігти зо дві милі, але на се у нього не ставало вже сили. То ж, покріпившися трохи кількома яйцями, знайденими у гнізді перепилиці, він ускочив у першу-ліпшу порожню нору, розгорнув листя, зарився в ньому з головою і заснув справді як по купелі. Вскочивши в сю розчину, зляканий Лис Микита в першій хвилі занурився в неї з головою і мало не задушився. Але потім, діставши задніми ногами дна бочки, став собі так, що все його тіло було затоплене в фарбі, і тілько морда, також синьо помальована, трошечки вистирчала з неї… Майже вмираючи зі страху, бідний фарбований Лис Микита мусив сидіти тихо аж до вечора, знаючи добре, що якби тепер у такім строю появитися на вулиці, то вже не Пси, але люди кинуться за ним і не пустять його живого..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання