X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здоров’язберігаючі технології на уроках англійської мови

Завантажити презентацію

Здоров’язберігаючі технології на уроках англійської мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(З досвіду роботи) Іщенко Марія Мирославівна вчитель англійської мови Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст. “ Здоров’язберігаючі технології на уроках англійської мови ” Чечелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівського відділу освіти, молоді та спорту України

Слайд 2

“Здоров’я не все, але без здоров’я - нічого” Сократ Методична тема: «Розвиток творчої особистості шляхом впровадження інноваційних технологій та урізноманітнення форм і методів у виробленні комунікативних навичок при вчиненні англійської мови»

Слайд 3

Педагогічні дослідження останніх років показують, що вже в початковій школі виникають такі проблеми, як незадовільне здоров’я учнів, низькій рівень їх активності. Тому, на уроках англійської мови для ефективнішого досягнення практичних, загальноосвітніх і розвиваючих цілей, підтримки мотивації учнів використовую елементи здоров‘язберігаючих технологій.

Слайд 4

Для профілактики стресів хороші результати дає робота в парах, групах, де ведений, більш «слабкий» учень відчуває підтримку товариша. Антистресовим моментом на уроці є стимулювання учнів до різноманітних способів ров’язання, не боячись помилитися, отримати неправильну відповідь.

Слайд 5

Музичний супровід уроку Музика стимулює роботу мозку, підвищує засвоєння матеріалу, сприяє естетичному вихованню.   Звук – це енергія. Залежно від частоти коливання, рівня голосності, ритму, звук впливає на людину. Правильно підібрані мелодії здатні активізувати людські резерви. 

Слайд 6

Гра пробуджує інтерес і активність дітей, дає їм можливість проявити себе в цікавій для них діяльності, сприяє більш швидкому і надійному запам'ятовуванню іншомовних слів та речень. Елементи гри Гра - одна з найважливіх форм релаксації. Вона сприяє відпочинку, викликає позитивні емоції, легкість і задоволення.

Слайд 7

Релаксація Фізкультхвилинки допомагають боротися проти порушень постави та зору, активізувати пам’ять, увагу, розумову працездатність. Водночас вони розвивають навики мовлення, збагачують словниковий запас, підтримують інтерес учнів до вивчення англійської мови.

Слайд 8

Засоби мультімедіа можливість надати інформацію в незвичайній, цікавій сучасним дітям, формі. На уроках використовую: - презентації PowerPoint; - розвиваючі предметні комп’ютерні ігри; - навчальні програми; - відео-ролики; - фотографії; - фрагменти відеоуроків з казковими героями.

Слайд 9

Make up a dialogue using the cues Shopping for Food Power Point Презентація

Слайд 10

Розвиваючі предметні комп’ютерні ігри Навчальні програми «Алик изучает английский алфавит»

Слайд 11

Фрагменти відео уроків з казковими героями Английский с Хрюшей и Степашкой

Слайд 12

Використання здоров‘язберігаючих технологій має велику роль у житті кожного школяра, дозволяє легше й успішніше опанувати необхідні знання на уроці та здолати труднощі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка