X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє здоров'я в моїх руках

Завантажити презентацію

Моє здоров'я в моїх руках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

« Моє здоров'я в моїх руках » Портфоліо Підготував: Василієв Сергій

Слайд 2

Режим дня: 6-45 – підйом 6-50 – ранкова гімнастика 7-00 – сніданок вдома 7-30 – йду до школи 10-45 – сніданок у школі 14-30 – обід 14-45 – 17-00 – дозвілля 17-00 – 19-00 – роблю домашнє завдання 19-00 – вечеря 19-20 – 21-00 – дозвілля 21-00 – сон Корисні звички: -я привчив себе до ранкової гімнастики та до особистої гігієни з самого дитинства; -дотримуюсь режиму дня; -їм у той саму годину щодня. Режим харчування: 7-00 – сніданок вдома 10-45 – сніданок у школі 14-30 – обід 19-00 – вечеря «Моє фізичне здоров’я»

Слайд 3

Сім’я: Моя сім’я дуже весела, хоч і складається з двох осіб – мене та мами. Друзі: Хоч мої однокласники живуть дуже далеко, я завжди можу сходити до них. На моїй вулиці немає моїх одноліток, але я знаходжу собі друзів на інших вулицях. Дозвілля: З 14-45 до 17-00 і з 19-20 до 21-00 у мене дозвілля. Я у своєму розпорядженні. Можу піти на вулицю гуляти, а можу й сидіти вдома за цікавою роботою. «Моє соціальне здоров’я»

Слайд 4

Мій характер: Мій характер дуже складний та мінливий. Інколи я дуже нестримний, а інколи і сумний. На мій настрій можуть впливати різні чинники. Це може бути як і погана погода на вулиці, так і незадовільна оцінка у щоденнику. Я борюсь з поганим настрієм: -слухаю веселу музику; -читаю анекдоти та смішні розповіді. «Моє психічне здоров’я»

Слайд 5

Мої найулюбленіші предмети у школі: -Хімія. Бо мені подобається дізнаватись з чого складається світ навколо мене -Географія. Бо мені подобається працювати з картами і дізнаватися що оточує мене -Біологія. Мені подобається дізнаватись про живий світ Важкі для мене шкільні предмети: -Історія. Вона важка для мене бо запам’ятати цілу книжку дат я, нажаль, не можу Моє позашкільне навчання: Я навчаюсь у репетитора англійської мови. «Моє інтелектуальне здоров’я»

Слайд 6

Я здорова людина, бо я… - завжди думаю про наслідки вживання нездорового харчування ; - веду здоровий спосіб життя; - намагаюся буди ввічливими з дорослими, веселим з друзями, цікавим для оточуючих; - живу в гармонії зі своїми думками та ділами; - маю звички, які допомагають мені впевнено йти у майбутнє.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне