X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здоров’я та мода

Завантажити презентацію

Здоров’я та мода

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Здоров’я та мода »

Слайд 2

Шкода пірсингу

Слайд 3

Чи приносить шкоду тілу пірсинг? Це питання мучить багатьох людей. Особливо цим цікавляться батьки дітей, коли бачать, що їхня дитина виконав собі чергову дірку в тілі. Якщо дочка зробила пірсинг пупка, то як це позначиться на її здоров'ї? Давайте розберемося, наскільки шкідливий такий тип самовираження і прикраси людини.

Слайд 4

Треба знати, де робити Пірсинг може завдати шкоди в тих випадках, коли не дотримані санітарно- гігієнічні норми при проведенні процедури. Це буває в так званих «надомників» салонах, які не мають ліцензії на косметологічні послуги. При здійсненні таких операцій ризик зараження будь-якими інфекціями дуже високий. Що стосується медичних установ, де є всі необхідні медичні інструменти, прилади і препарати, де працює висококваліфікований персонал, то робити пірсинг там можна і це безпечно.

Слайд 5

Але де б не був зроблений пірсинг, ризик появи ускладнень складає 2 - 3%. Ці ускладнення малозначні і їх можна усунути за пару візитів до лікаря.

Слайд 6

Шкода помади

Слайд 7

Шкіра губ містить дуже мало сальних залоз , тому при будь-яких несприятливих умовах губи моментально сохнуть і обвітрюються . Сухе повітря, вітер, мороз, спека, сонячні промені - від усіх цих напастей губи необхідно захищати. Сучасні губні помади з захисною функцією справляються відмінно. Недарма ж виробники вводять в їх склад і зволожуючі компоненти, і живильні масла, та світлофільтри, і навіть екстракти лікарських рослин і вітаміни. Виходить, що якісна барвна губна помада поєднує декоративну функцію із завданням захисного та лікувального бальзаму .

Слайд 8

Помада невідомого "автора" може виявитися просто небезпечної , містити дешеві, нерідко отруйні, хімічні барвники, отруйні солі важких металів і флюорісцірующіе речовини, які під дією сонця виділяють атомарний кисень, знебарвлюючий губи. Помада важить в середньому 5г. За день жінка "з'їдає" близько 17 мг помади або 35 кг за життя ! Чоловікові при поцілунках дістається помади в три рази менше. Поступове "поїданні" помади небезпеки не представляє. Фахівці з'ясували, що симптоми отруєння можуть виникнути, якщо з'їсти, як мінімум, три тюбика помади натщесерце.

Слайд 9

Татуювання

Слайд 10

  Про шкоду татуювання говориться багато. По-перше, під час нанесення татуювання можна заразитися гепатитом (якщо не будуть дотримані санітарні норми). По-друге, лікарі (правда, не наші, а австрійські - у нас подібних досліджень не проводилося) стверджують, що татуювання можуть призвести до зростання онкологічних захворювань шкіри і дерматитів. У російських фахівців про татуювання інша думка. Наприклад, один з них - Ю.П. Дубягін впевнений, що tattoo має цілющий ефект, подібним тому, яке надає голковколювання. північні народи спеціально покривали обличчя і шкіру рук татуюванням, щоб врятувати їх від обмороження. (с)

Слайд 11

…Молодим дівчатам та хлопцям що? Найбільше бажання – сподобатися протилежній статі. Нічого в цьому поганого немає. Погане може трапитися тоді, коли юнак та дівчина, піддавшись віянням моди, віддадуть свій організм на поталу хворобам та пов’язаним з ними ускладненням. Отож вибирайте – мода чи здоров’я. А краще, оберіть власний стиль, який і модним буде, і убезпечить вас від багатьох проблем зі здоров’ям

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне