Світова художня культура

Цей предмет є необхідний для вивчення молоддю, бо розвиває любов до мистецтва та культури. Крім того, за допомогою презентацій можна влаштовувати школярам маленькі перевірочні роботи , які вони , завдяки наочному матеріалу , будуть виконувати з великим задоволенням.
Вивчати такий предмет як МХК неможливо без наочного матеріалу, адже культура складається з картин, скульптур і музики, які потрібно обов'язково показувати, а не тільки розповідати про них. Постійно носити з собою плакати або магнітофон дуже складно, тому зараз все більшої популярності набирають мультимедійні презентації, які набагато зручніше і практичніше.
Презентація може включати в себе картинки, відео і різні звуки, які допомагають по-справжньому зацікавити не тільки дитину. Містять схеми , таблиці та графіки , які краще засвоюються школярами. Слайди завжди чітко структуровані, що підвищує ефективність заняття. Вся інформація подається в ігровій формі , тому діти на уроці втомлюються набагато менше.
Наш сервіс створений для публікації користувачами своїх презентацій у форматі PowerPoint ( формата ppt ) у мережі інтернет . Дана послуга надається безкоштовно, для приміщення в базу презентацій користувачеві досить авторизуватися через будь-яку соціальну мережу інтернету.

Елементи 451—500 із 1150.