X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема адаптація першокласників до умов навчання

Завантажити презентацію

Проблема адаптація першокласників до умов навчання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблема адаптація першокласників до умов навчання Климчук Альбіна Анатоліївна, психолог відділу освіти м. Жовті Води

Слайд 2

Діти можуть вивчити майже все, якщо вони танцюють, пробують, доторкаються. Слухають, бачать і відчувають те, що мають засвоїти. Джоан Хюстон

Слайд 3

Лист МОНмолодьспорт №1/9-455 від 09.06.11 року «Щодо проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» «З метою проведення на належному рівні Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!", звертаємо увагу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на вдосконалення навчально - виховного процесу та створення сприятливих умов навчання для учнів 1 класу. У період навчання дитини у першому класі важливе значення має успішність адаптаційного періоду. Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до навчання забезпечуватиме їй благополучний розвиток, успішне навчання та виховання».

Слайд 4

Початок навчання дитини в школі Змінюється соціальна позиція дошкільника. Дитина стає Учнем, членом суспільства з новими досить складними обов’язками; У дитини відбувається зміна провідної діяльності з гри на навчання. Навчання, на відміну від гри, побудоване на вольових зусиллях маленького школяра і є привнесеним зовні; Соціальне оточення: ставлення вчителя, батьків, соціальна позиція серед однокласників; Гостра проблема даного періоду – заборона рухової активності непосидючих та активізація пасивних.

Слайд 5

Адаптація – це процес пристосування до успішного функціонування у певному середовищі і здатність до подальшого психологічного, особистісного та соціального розвитку.