X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Методична проблема училища

Завантажити презентацію

Методична проблема училища

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методична проблема училища: впровадження в навчальний процес сучасних освітніх технологій та створення умов для повноцінної освіти молоді Враховуючи це, важливою складовою роботи метод комісії є робота над розробкою та втіленням в навчально-виховний процес не тільки інноваційних методів навчання, але й новітніх виробничих технологій.

Слайд 2

Підвищення рівня професійної майстерності

Слайд 3

Викладачі та майстри нашої методичної комісії у жовтні 2009 року успішно пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали свідоцтва.

Слайд 4

В 2007-2008н.р. Корнієнко О.Я., Довгомеля В.П., Левчак З.Ф., РосулЛ.М., Немеш Н.Я. пройшли навчання на курсах Intel’ Teach Program і отримали сертифікати .

Слайд 5

В 2007-2008н.р. Корнієнко О.Я., Довгомеля В.П., Росул Л.М., Немеш Н.Я., Левчак З.Ф., Бергауер С.М., Міхеєва О.А. пройшли навчання на курсах та отримали сертифікати про проходження тренінгів “Основи комп'ютерної грамотності” та “Основи Інтернет”.

Слайд 6

Сертифікати професійного навчання за модульною системою отримали: Фіголь Т.Ю., Росул Л.М., Мудренок О.З.

Слайд 7

Успішно пройшли курс та отримали посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці: Войченко Л.П., Немеш Н.Я., Матвієвич В.І., Довгомеля В.П., Корнієнко О.Я.

Слайд 8

ПЕДАГОГІЧНА СКАРБНИЧКА Напрацювань членів методкомісії

Слайд 9

НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

Слайд 10

Для полегшення викладання та вивчення учнями профтехучилищ предмету матеріалознавство швейного виробництва викладачем Матвієвич В.І. був розроблений та виданий конспект лекцій.

Слайд 11

На допомогу викладачам, майстрам виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професій кравець, закрійник Войченко Л.П. розробила та видала методичний посібник з конструювання.

Слайд 12

Для поетапної кваліфікаційної атестації учнів з професії оператор швацького устаткування, швачка викладачі Матвієвич В.І., Довгомеля В.П. та Корнієнко О.Я. розробили та видали збірник тестових завдань.

Слайд 13

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне