X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поради батькам першокласників

Завантажити презентацію

Поради батькам першокласників

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поради батькам першокласників Презентацію підготувала Кащенко Ірина Петрівна вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова

Слайд 2

Вранці піднімайте дитину спокійно, з посмішкою та лагідним словом.

Слайд 3

Не згадуйте вчорашні прорахунки, особливо мізерні, не вживайте образливих слів.

Слайд 4

Не підганяйте її, розрахувати час - це ваш обов'язок, якщо ж ви цю проблему не вирішили, - провини дитини у цьому немає.

Слайд 5

Не посилайте дитину в школу без сніданку: в школі вона багато працює, витрачає сили. Коли щось не виходить, порадьтеся з учителем, психологом.

Слайд 6

Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів без подібних застережень: "Дивись, поводь себе гарно!", "Щоб не було поганих оцінок!" тощо. У дитини попереду важка праця.

Слайд 7

Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу запитань, дайте їй розслабитись (згадайте, як вам тяжко після важкого робочого дня).

Слайд 8

Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте, на це ви не витратите багато часу.

Слайд 9

Якщо дитина замкнулась, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді вона все сама розкаже.

Слайд 10

Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини.

Слайд 11

Вислухавши, не поспішайте сваритися. Говоріть з дитиною спокійно.

Слайд 12

Протягом дня знайдіть (намагайтесь знайти) півгодини для спілкування з дитиною. В цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

Слайд 13

У сім'ї повинна бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною. Всі суперечки щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

Слайд 14

Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось турбує її: головний біль, поганий стан. Найчастіше це об'єктивні показники стомлення, перевантаження.

Слайд 15

Пам'ятайте, що діти люблять казки, особливо перед сном, або пісню, лагідні слова. Не лінуйтесь подарувати це для них. Це їх заспокоїть, зніме денне напруження, допоможе спокійно заснути і відпочити.

Слайд 16

Не нагадуйте перед сном про неприємні речі, про роботу. Завтра новий трудовий день - і дитина повинна бути готова до нього.

Слайд 17

Презентацію підготувала Кащенко І.П., вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота