X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет. Поради батькам

Завантажити презентацію

Інтернет. Поради батькам

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет Поради батькам

Слайд 2

 Батьки повинні знати, чим зайняті їхні діти Розмовляти з дітьми: чим живе; чим цікавиться; які сайти любить відвідувати і чому; з ким дружить, у тому числі, і в Інтернеті. Крім того, сімейний фільтр на пошуковій машині, контроль за логінами та інше.

Слайд 3

Діти повинні володіти основами ОБЖ Ми вчимо їх не розмовляти з незнайомцями? Ми пояснюємо, що не можна називати незнайомцям свою домашню адресу? У мережі все те ж саме. Зараз багато цікавих навчальних ресурсів для дітей створюється з метою навчання безпечному поводженню в Мережі.

Слайд 4

Саме головне - привчати дітей не "проводити час" в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі Для цього існує багато можливостей! За допомогою різних соціальних сервісів можна обробити відео, створити мультик, шоу.

Слайд 5

Цікаві навчальні ресурси для дітей On-ляндия: безпечна веб-страна http://www.safetyonlіne.org.ua Безпека дітей http://www.mіcrosoft.com/ukraіne/athome/securіty/chіldren/default.mspx Ваш особистий Інтернет http://content-fіlterіng.ru/Eduandіnet/ Вікі-сторінка Запорізького регіонального науково-методичного центру інформатики й інформаційних технологій навчання http://wіkі.cііt.zp.ua/іndex.php/2009-2010_Безпека_в_Інтернет Правила Інтернет-безпеки на Дитячому сайті Твіді http://tvіdі.ru/ch/maіn/safe.aspx

Слайд 6

Якщо здається, що дитина занадто багато часу витрачає на віртуальні розваги, то: Потрібно обговорити з дитиною дозволений час і пояснити, чому ви вважаєте, що так повинно бути. Установіть на комп'ютер програму-фільтр (типу Net Polіce чи будь-яку іншу), що зможе обмежити час роботи в Інтернеті - коли воно мине, комп'ютер просто виключиться.

Слайд 7

Не забувайте самі контролювати зміст в Інтернеті Якщо ви бачите на популярних сайтах (які не встановлюють ніяких вікових обмежень) неприпустимі тексти, картинки, відео, скаржтеся адміністрації ресурсу.

Слайд 8

Самосвідомість дитини – це саме те, що треба виховувати Використання Інтернету як допоміжної системи для нашого реального життя може принести велику користь і звільнити від ряду додаткових нервувань, і заборонити абсолютне користування цією Системою нерозумно.

Слайд 9

Вік і етапи розвитку Чи є ваші діти новачками в Інтернеті чи вже добре орієнтуються в Мережі? Ви завжди можете допомогти їм у грамотному використанні онлайн-ресурсов? Нижче приведені матеріали, щоб довідатися про різні варіанти використання Інтернету.

Слайд 10

У віці від 9 до 12 років: освоєння Інтернету У цьому віці діти вже чули про те, яка інформація існує в Інтернеті. Доступ до небажаних матеріалів можна легко заблокувати за допомогою сервісу MSN Parental Controls. Тим, кому уже 8 років, але ще не виповнилося чотирнадцяти, можна порекомендувати сайт MSN Kіdz.

Слайд 11

У віці від 13 до 17 років: технічно підковані Мережна безпека підлітків - важка задача, оскільки про Інтернет вони знають найчастіше більше, ніж їхні батьки. Проте участь дорослих теж необхідна. Особливо важливо строго дотримуватися правил Інтернет-безпеки - угоди між батьками і дитиною.

Слайд 12

У віці від 13 до 17 років: технічно підковані Крім того, необхідно якнайчастіше переглядати звіти про діяльність дітей в Інтернеті («журнал», «история»). Батьки повинні пам'ятати про необхідність зберігати свої паролі в секреті, щоб підлітки не змогли зареєструватися під ім'ям старших.

Слайд 13

Вчимося користатися сучасними послугами разом! http://www.safetyonlіne.org.ua http://www.mіcrosoft.com/ukraіne/athome/securіty/chіldren/default.mspx http://content-fіlterіng.ru/Eduandіnet/ http://wіkі.cііt.zp.ua/іndex.php/2009-2010_Безпека_в_Інтернет http://tvіdі.ru/ch/maіn/safe.aspx

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика