X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія створення мережі Інтернет

Завантажити презентацію

Історія створення мережі Інтернет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ARPA (1957). У1957 р. у СРСР було розпочато запуск першого в історії людства штучного супутника Землі. У відповідь на це у США створено Агентство перспективних наукових технологій при Міністерстві оборони США (ARPA), метою якого було забезпечити першість США в галузі передових технологій.

Слайд 3

Система комутації пакетів (1968). На початку 1960-х років Поль Берен із фірми Rand Corporation міркував над непростим завданням: як добитися того, щоб військова комп'ютерна мережа працювала навіть у випадку ядерної атаки. У повідомлення (пакети), що передаються через мережу, закладається інформація про маршрут, унаслідок чого будь-який підключений до мережі комп'ютер може визначити, куди треба відправити повідомлення.

Слайд 4

ARPANET (1969). У 1969 р. організація ARPA створила мережу ARPANET з метою надання своїм співробітникам ефективного обміну інформацією.

Слайд 5

TCP/IP (1983). Перехід ARPANET на протокол TCP/IP (Transmission Control Protocol / Internet Protocol), який дозволив об'єднати різні мережі. Назва нової мережі – Internet. 1000 комп'ютерів у мережі.

Слайд 6

NSFNET (1986). У 1986 р. Національне наукове товариство США (NSF) створює мережу NSFNET, в основі якої – перший магістральний канал Internet із пропускною здатністю 56 Кбіт/с. NSFNET об'єднала велику кількість комп'ютерів різних університетів США.

Слайд 7

Розвиток NSFNET (1987). Підписання угоди з фірмою Merit Network (IBM i MCI). 1988: канал Т1 (1,544 Мбіт/с). 1991: канал Т3 (44,736 Мбіт/с). Поява режиму on-line. У мережі 60000 комп'ютерів. 1990: ліквідація ARPANET.

Слайд 8

У 1989 р. мережа Internet вже об'єднувала комп'ютери не тільки США, а й Австралії, Великої Британії, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Нідерландів, Нової Зеландії та Японії. Їх кількість перевищила 100 тисяч, до мережі Інтернет підключилися комерційні мережі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика