X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп’ютерні мережі

Завантажити презентацію

Комп’ютерні мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп’ютерні мережі: класифікація, основні характеристики та принципи використання. Апаратне та програмне забезпечення комп’ютерних мереж.

Слайд 2

Комп’ютерна мережа.Комп’ютерна мережа – це група комп’ютерів, з’єднаних між собою за допомогою кабелів (іноді телефонних ліній або радіоканалів), що використовується для передачі інформації між комп’ютерами.

Слайд 3

Можливості комп’ютерних мережколективна обробка даних і обмін ними;спільне використання програм;спільне використання принтерів, модемів та інших пристроїв;

Слайд 4

Типи комп’ютерних мережКомп’ютерні мережі поділяються на локальні, регіональні, глобальні.Будь-яка мережа будується на основі кількох потужних комп’ютерів, які називають серверами.

Слайд 5

Локальна мережа (ЛОМ)Якщо мережа охоплює невелику кількість комп’ютерів, і обмежена простором, то її називають локальною

Слайд 6

регіональна (РОМ)Така мережа охоплює ціле місто, район, область.

Слайд 7

глобальна Розповсюджується на широкі простори, країни.Як правило глобальна мережа об’єднує локальні та регіональні мережі.

Слайд 8

Топологія локальних мереж (лом)Топологія – спосіб з’єднання комп’ютерів у мережу між собою.Основні топології: ієрархічна, горизонтальна, “зірка”, кільцева, комірчаста.

Слайд 9

ієрархічнаКожний з пристроїв забезпечує управління пристроями нижчими по ієрархії.Конструкція відрізняється нескладністю , гарними можливостями для розширення.

Слайд 10

горизонтальнаНескладність управління.Важко шукати несправності, необхідно резервувати головну шину.

Слайд 11

“зірка”Центральний вузол відповідає за маршрутизацію даних через себе та локалізацію несправностей.

Слайд 12

кільцеваЗвичайно дані розповсюджуються в одному напрямку, від станції до станції. При відмові каналу між двома станціями відмовляється працювати вся мережа.

Слайд 13

комірчастаСтійка до перевантажень, висока надійність, але важка логіка обміну даними.

Слайд 14

Що необхідно для створення локальної мережімережеву картумережевий концентратор (HUB або switch)єднальний кабельз’єднувальні пристроїпрограмне забезпечення

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика