X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет Поради батькам

Завантажити презентацію

Інтернет Поради батькам

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет Поради батькам Кравченко Анастасія Воробєй Тетяна колегіум “Елінт”

Слайд 2

 Батьки повинні знати чим зайняті їхні діти Розмовляти з дітьми: чим живе; чим цікавиться; які сайти любить відвідувати і чому; з ким дружить, у тому числі, і в Інтернеті. Крім того (не замість - крім!) сімейний фільтр на пошуковій машині, контроль за логінами та інше.

Слайд 3

Діти повинні володіти основами ОБЖ Ми вчимо їх не розмовляти з незнайомцями? Ми пояснюємо, що не можна називати незнайомцям свою домашню адресу? У мережі все те ж саме. Зараз багато цікавих навчальних ресурсів для дітей створюється з метою навчання безпечному поводженню в Мережі.

Слайд 4

Саме головне - привчати дітей не "проводити час" в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі А можливостей - очі розбігаються! Скільки усього можна зробити за допомогою різних соціальних сервісів: і презентацію в блог підв'язати, і мультик, і шоу.

Слайд 5

Цікаві навчальні ресурси для дітей On-ляндия: безпечна веб-страна http://www.safetyonlіne.org.ua Безпека дітей http://www.mіcrosoft.com/ukraіne/athome/securіty/chіldren/default.mspx Ваш особистий Інтернет http://content-fіlterіng.ru/Eduandіnet/ Вікі-сторінка Запорізького регіонального науково-методичного центру інформатики й інформаційних технологій навчання http://wіkі.cііt.zp.ua/іndex.php/2009-2010_Безпека_в_Інтернет Правила Інтернет-безпеки на Дитячому сайті Твіді http://tvіdі.ru/ch/maіn/safe.aspx

Слайд 6

Якщо здається, що дитина занадто багато часу витрачає на віртуальні розваги, то: Потрібно обговорити з дитиною дозволений час і пояснити, чому ви вважаєте, що так повинно бути. Установіть на комп'ютер програму-фільтр (типу Net Polіce чи будь-яку іншу), що зможе обмежити час роботи в Інтернеті - коли воно мине, комп'ютер просто виключиться.

Слайд 7

Не забувайте самі контролювати зміст з Інтернет Якщо ви бачите на популярних сайтах (які не встановлюють ніяких вікових обмежень) неприпустимі тексти, чи картинки відео, скаржтеся адміністрації ресурсу.

Слайд 8

Самосвідомість дитини - це саме те, що треба виховувати Використання Інтернету як допоміжної системи для нашого реального життя може принести велику користь і звільнити від ряду додаткових нервувань, і заборонити абсолютне користування цією Системою нерозумно.

Слайд 9

Вік і етапи розвитку Чи є ваші діти новачками в Інтернеті чи вже добре орієнтуються в Мережі. Ви завжди можете допомогти їм у грамотному використанні онлайн-ресурсов. Нижче приведені матеріали, щоб довідатися про різні варіанти використання Інтернету.

Слайд 10

У віці від 2 до 4 років: початок шляху На цьому етапі діяльність дітей в Інтернеті буде проходити при участі батьків. Дорослі можуть посадити дитину до себе на коліна під час перегляду сімейних фотографій, використання веб-камери для спілкування з родичами чи відвідування дружелюбних дитячих сайтів.

Слайд 11

У віці від 5 до 6 років: самостійні кроки Діти, можливо, захочуть самостійно досліджувати Інтернет. Важливо, щоб батьки їх добре проінструктували. Сторінка MSN Kіds розроблена спеціально для дітей молодше восьми років, а пошук дуже зручний і зрозумілий.

Слайд 12

У віці від 7 до 8 років: посилення інтересу Для дітей цього віку бажанно з'ясувати, що вони можуть собі дозволити робити без дозволу дорослих. Знаходячись в Інтернеті, дитина може спробувати відвідати сайти чи поспілкуватися в чатах, без дозволу батьків. Звіти про діяльність в Інтернеті від сервісу MSN Premіum чи інших служб можуть бути особливо корисними на цьому етапі.

Слайд 13

У віці від 7 до 8 років: посилення інтересу У дітей не буде відчуття, що батьки постійно дивляться на екран через їхнє плече; Однак завдяки звітам дорослі будуть як і раніше знати, які сайти відвідують їхні діти. Хлопцям цього віку, можливо, буде цікаво відвідати сайт MSN Kіds.

Слайд 14

У віці від 9 до 12 років: освоєння Інтернету У цьому віці діти вже чули про те, яка інформація існує в Інтернеті. Доступ до небажаних матеріалів (можна легко заблокувати за допомогою сервісу MSN Parental Controls). Тим, кому уже вісім років, але ще не виповнилося чотирнадцяти, можна порекомендувати сайт MSN Kіdz.

Слайд 15

У віці від 13 до 17 років: технічно підковані Мережна безпека підлітків - важка задача, оскільки про Інтернет вони знають найчастіше більше, ніж їхні батьки. Проте участь дорослих теж необхідна. Особливо важливо строго дотримуватися правил Інтернет-безпеки - угоди між батьками і дитиною.

Слайд 16

У віці від 13 до 17 років: технічно підковані Крім того, необхідно якнайчастіше переглядати звіти про діяльність дітей в Інтернеті. Батьки повинні пам'ятати про необхідність зберігати свої паролі в секреті, щоб підлітки не змогли зареєструватися під ім'ям старших.

Слайд 17

Вчимося користатися сучасними послугами разом! http://www.safetyonlіne.org.ua http://www.mіcrosoft.com/ukraіne/athome/securіty/chіldren/default.mspx http://content-fіlterіng.ru/Eduandіnet/ http://wіkі.cііt.zp.ua/іndex.php/2009-2010_Безпека_в_Інтернет http://tvіdі.ru/ch/maіn/safe.aspx

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика