X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мова і мовлення

Завантажити презентацію

Мова і мовлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель-методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

І РІВЕНЬ Диктант або списування Річка Протікала через село річка. Весною в ній було багато води. Річка була швидка і весела. І завжди кудись поспішала. Ні хвилинки не стояла місці. А влітку річка міліла. (30 сл.)

Слайд 6

Граматичні завдання Поділи дужками на склади: весною, швидка. Постав наголоси в словах: річка, влітку. Визнач кількість букв та звуків у словах: кудись, стояла.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

ІI РІВЕНЬ Диктант або списування Хижак До села летить степовий орел. Він має величезні крила. Одним помахом крил орел піднявся на десяток метрів. Хижак шукає їжу. Пташки поховались. Стало темніти. Орел їжі не знайшов. Сердитий полетів він до моря. (34 сл.)

Слайд 10

Граматичні завдання Зроби звуко-буквений аналіз слів: Дихає, ясне. Поділи рисками для переносу: Дзюркочуть, дзвенить.

Слайд 11

Граматичні завдання Поділи дужками на склади: Шукає, дихає. Постав наголоси над словами у: першому реченні; другому реченні.

Слайд 12

Граматичні завдання Визнач м'які та тверді звуки в словах: Тепленький, вітерець. Визнач дзвінкі та глухі звуки: черв'яків, проліски.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

ІII РІВЕНЬ Диктант або списування Ранок Настав теплий ранок. На вершечках дерев заграло яскраве проміння сонця. Від дерев на дорозі лягли довгі тіні. Повіяв вітерець. Зашелестіли збуджені листочки. Над рікою і полем повився легенький туман. Прокинулися птахи. Жайворонок піснею зустрічає день. Працюють в полі трактори. (40 сл.)

Слайд 17

Граматичні завдання Зроби звуко-буквений аналіз слів: Яскраво, піснею. Поділи дужками на склади: Зашелестіли, прокинулися.

Слайд 18

Граматичні завдання Поділи рисками для переносу по-різному: Легенький, жайворонок. Запиши два слова, які не можна переносити.

Слайд 19

Граматичні завдання Постав наголоси над словами у: першому реченні; п'ятому реченні. Запиши 5 словникових слів, постав наголоси.

Слайд 20

Граматичні завдання Випиши з тексту два слова, в яких більше звуків, ніж букв (1в.), в яких більше букв, ніж звуків (2в.).

Слайд 21

Граматичні завдання Визнач м'які, тверді приголосні: Жайворонок, весняний. 9. Визнач глухі та дзвінкі приголосні: Вітерець, туман.

Слайд 22

Шаблон: Вовчук І.С.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова