X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Диктанти або списування. Текст

Завантажити презентацію

Диктанти або списування. Текст

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель-методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

І РІВЕНЬ Диктант або списування Пташина сім‘я За віконцем малі горобчики в'ють гніздечко. По пір'їнці і соломинці носять вони під покрівлю. Ось гніздечко і готове. Сидять горобчики по черзі на маленьких яєчках. П'ятеро гороб'яток вилупилось у гніздечку. Дзьобики у них жовті і м'якенькі. А замість пір'ячка тільки ріденький пушок. Цілими днями носять батьки своїм малятам їжу. День за днем в'яне і згасає пишне літо. (60 сл.)

Слайд 8

Граматичні завдання Визнач члени речення у першому реченні. Визнач частини мови в цьому реченні. Зроби звуко-буквений аналіз слів: В'ЮТЬ; ДЗЬОБ.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

ІI РІВЕНЬ Диктант або списування Пасіка У вишневому саду стоїть велика пасіка. Рівними рядами розташувались маленькі дерев'яні будиночки. Це велика пасіка. У вуликах живуть дружні бджолині сім'ї. Бджоли дуже працьовиті. З раннього ранку до пізнього вечора збирають вони солодкий нектар. У вуликах бджоли перетворюють його на запашний мед. Мед корисний дорослим і дітям для здоров'я. Обов'язково їжте його! (53 сл.)

Слайд 17

Граматичні завдання Визнач члени речення: У ВУЛИКАХ ЖИВУТЬ ДРУЖНІ БДЖОЛИНІ СІМ'Ї. Визнач частини мови у реченні. Встанови зв'язок між членами речення.

Слайд 18

Граматичні завдання Зроби звуко-буквений аналіз слів: БДЖОЛИ; ПРАЦЬОВИТІ. Поділи на склади для переносу: ЗДОРОВ'Я; СІМ'Ї. МАЛЕНЬКІ (1в.); ДЕРЕВ'ЯНІ (2в.) - визнач дзвінкі, глухі.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

ІII РІВЕНЬ Диктант або списування Дозрівають хліба Липень. На неозорих українських нивах дозрівають хліба. Ретельно оглядає поле агроном. У жнива кожний день дорогий. Спізнитися не можна. Попадає дорогоцінне зерно на землю. Пропаде праця багатьох людей. Одна за одною вирушають на поля жатки. Вони косять перші хліба і складають їх у валки. Підсохне хліб у валках. А там і комбайни виїдуть у поле. Хліб скрізь дозріє. Вони його будуть підбирати і молотити. (66 сл.)

Слайд 27

Граматичні завдання 1. Визнач члени речення у: а) другому реченні; б) третьому реченні. 2. Визнач частини мови в них. 3. Встанови зв'язок слів у реченні. 4. Зроби звуко-буквений аналіз слів: ПОПАДАЄ; ДОРОГОЦІННЕ.

Слайд 28

Граматичні завдання Підкресли приголосні букви, що позначають дзвінкі та глухі звуки: КОЖНИЙ; ХЛІБ. Підкресли приголосні, що позначають тверді і м'які звуки: ДЕНЬ; ДОРОГИЙ. Визнач кількість букв і звуків в словах: ДОЗРІЄ; КОСЯТЬ.

Слайд 29

Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова