X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО – КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОБОТІ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Завантажити презентацію

ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО – КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОБОТІ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Впровадження та використання інформаційно – комунікаційних технологій у роботі шкільної бібліотеки Пєстрікова Олена Миколаївна, бібліотекар Вільнянської гімназіїї “Світоч”

Слайд 2

Актуальність Бурхливе зростання інформаційного потоку, необхідність вміння вільного орієнтування в інформаційному просторі: пошук необхідного джерела інформації; опрацювання; використання для своїх потреб. Підготовка молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.

Слайд 3

Потреба у радикальній зміні галузі (освіта) Україна має одну з найкращих в Європі освітніх систем, котра здатна запропонувати школярам глибокі і систематичні академічні знання. Наша школа не зорієнтована на практику. Роботодавці ( вітчизняні) відмічають низький практичний рівень знань.

Слайд 4

Інформація для роздуму За кількістю користувачів Інтернетом Україна на 85-му місці в світі, за кількістю персональних комп’ютерів – на 78-му. Причина: Немає єдиної державної політики, координаційних дій з упровадження інформаційних технологій і розпорошення коштів. Ми приречені вийти на вищий інформаційний рівень : виїзне засідання Комітету Верховної Ради // Освіта України. - 2007. - № 23. - С. 1,5.

Слайд 5

Шляхи реформування Освіта Забезпечення в доступності здобуття якісної освіти Постійне оновлення змісту освіти та організації навчально-виховного процесу Потреба державної підтримки. Комп’ютеризація навчальних закладів Впровадження інформаційних технологій Забезпечення прискореного, випереджального розвитку освіти Шкільна бібліотека Комп’ютеризація Використання традиційних фондів у друкованому вигляді й електронних ресурсів Оптимальне поєднання традиційних форм бібліотечної роботи з інноваційними Вдосконалення матеріально-технічної бази Забезпечення рівного доступу до якісної освіти учасників навчально-виховного процесу Пошук і створення нових інноваційних джерел інформації Доступ до світових інформаційних ресурсів через Інтернет

Слайд 6

Нові вимоги до сучасного бібліотекаря Вміння працювати з: володіння основами комп’ютерної грамотності, навичками аналітичної та проектної роботи; аудіовізуальними і електронними документами; сучасною технікою.

Слайд 7

Оптимальне поєднання традиційних форм бібліотечної роботи з інноваційними

Слайд 8

Проект “Система каталогів та картотек у бібліотеках – основа довідково-бібліографічного апарату”

Слайд 9

Створення інноваційних джерел інформації Кліп “Вернісаж дитячих робіт”

Слайд 10

Пошук інноваційних джерел інформації Електронна реклама інформаційних джерел при опануванні тем загальноосвітніх програм

Слайд 11

Інноваційні форми бібліотечних заходів Віртуальна подорож “Бібліотеками світу”

Слайд 12

Створення нових електронних документів Довідково-інформаційний друкований орган шкільної бібліотеки газета “Бібліофіл”

Слайд 13

Підготовка і випуск бібліографічних видань Рекомендаційний бібліографічний показчик “Українські ювіляри та ювілеї”

Слайд 14

Сторінка ШБІЦ на веб-сайті http://sv2004.at.ua

Слайд 15

Використання і впровадження ІКТ у роботу шкільної бібліотеки дає позитивний результат

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Подяка Велика подяка когорті професіоналів за професійне спілкування, що являється вагомим важелем у підвищенні моєї кваліфікації, у розвитку бібліотечної справи!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка