X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Співпраця загальноосвітнього навчального закладу щодо організації профільного навчання з позашкільними та вищими навчальними закладами

Завантажити презентацію

Співпраця загальноосвітнього навчального закладу щодо організації профільного навчання з позашкільними та вищими навчальними закладами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Співпраця загальноосвітнього навчального закладу щодо організації профільного навчання з позашкільними та вищими навчальними закладами Володимир Федорович Вовк директор Новомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Школа малокомплектна. Як навчальний заклад І-ІІІ ступенів функціонує з 1990 року 1994 р. – введене поглиблене вивчення географії 2003 р. профільне навчання (природничий напрям, біолого-географічний профіль)

Слайд 3

МЕТА: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ СІЛЬСЬКИХ УЧНІВ ДО ПОВНОЦІННИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Слайд 4

ГОЛОВНА НАУКОВА ІДЕЯ: РОЗКРИТТЯ ПРИРОДНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ЗАСОБАМИ ШКІЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ

Слайд 5

ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ: добровільність вибору; безперервність; доступність; результативність.

Слайд 6

ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ: довготривала допрофільна підготовка; профільне навчання; профільні навчальні практики; предметні конкурси і олімпіади; індивідуальна робота, МАН; співробітництво з обласною станцією юних туристів і ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Слайд 7

СТРУКТУРА ДОПРОФІЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ:

Слайд 8

СТРУКТУРА ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ:

Слайд 9

ГЕОГРАФІЧНА ШКОЛА НОВОМЕРЧИЦЬКИЙ ОСВІТНІЙ ОКРУГ ВАЛКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Слайд 10

ФОРМИ СПІВПРАЦІ З ХОНМІБО: організаційно-правова допомога; методична допомога; вивчення ЕПД, сприяння його узагальненню і поширенню; розробка авторських програм спецкурсів.

Слайд 11

НАПРЯМКИ РОБОТИ ФІЛІАЛУ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ ГЕОГРАФІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ ХНУ ім. В. Н. КАРАЗІНА зміцнення навчально-матеріальної бази з географії; наукові консультації для вчителів і учнів; виїздні засідання кафедри; здійснення керівництва науковою роботою учнів; розробка авторських програм виробничі практики студентів на базі школи.

Слайд 12

ВИЇЗДНІ ЗАСІДАННЯ У РАМКАХ СЕМІНАРІВ Учасники Всеукраїнського семінару з проблем викладання географії у Новомерчицькій школі

Слайд 13

ЕКСКУРСІЇ Доцент ХНУ ім. В. Н. Каразіна В. Г. Космачов з учнями школи на Великих Кам’янських відслоненнях

Слайд 14

ФОРМИ СПІВПРАЦІ З ХАРКІВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ СТАНЦІЄЮ ЮНИХ ТУРИСТІВ: гуртки юних геологів і юних географів-краєзнавців; виїздні заняття співробітників облСЮТур з учнями; екскурсії на облСЮТур.

Слайд 15

УЧАСТЬ У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ, ЯКІ ПРОВОДИТЬ облСЮТур На етапі “Дослідження водойми” обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, 2004 р. Команда Новомерчицької школи на обласному зльоті юних краєзнавців, 2004 р.

Слайд 16

РОБОТА В ПРОФІЛЬНИХ ТАБОРАХ облСЮТур Дослідження грязьового вулкану. Профільний табір “Керч”, 2006 р.

Слайд 17

СПІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРАКТИКИ ЗІ СТУДЕНТАМИ ХНУ ім. В. Н. КАРАЗІНА ТА ГУРТКІВЦЯМИ облСЮТур Екскурсія по національному парку “Святі гори”, 2005 р.

Слайд 18

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ Досвід роботи школи з безперервної географічної освіти узагальнено на обласному рівні. Підготовлено і видано з грифом МОН України 5 навчальних посібників. За останні 3 роки 5 робіт вчителів школи відзначені дипломами і грамотами обласного ярмарку ЕПД. Написано і захищено 2 дипломні роботи. Підготовлено 6 авторських програм.

Слайд 19

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ: За останні 10 років підготовлено: переможців IV туру Всеукраїнських олімпіад – 5; переможців ІІІ туру (республіканського) конкурсів МАН (секції географії та геології) – 6; переможців обласного туру олімпіади з географії – 17; переможців обласного туру конкурсу МАН – 14; абсолютних переможців обласної олімпіади з геології - 19.

Слайд 20

Команда школи після обласної олімпіади з геології

Слайд 21

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ШКОЛИ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ЗАКЛАДАМИ ВАЛКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Слайд 22

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Слайд 23

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка