X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОСИЛЕННЯ УВАГИ ДО МОТИВАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Завантажити презентацію

ПОСИЛЕННЯ УВАГИ ДО МОТИВАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Посилення уваги до мотивацій навчальної діяльності. Фестиваль педагогічних ідей і знахідок.

Слайд 2

Керівник гуртка Теплюк Наталія Іванівна

Слайд 3

Слайд 4

Педагогічна технологія „Створення ситуації успіху”

Слайд 5

Слайд 6

“СІМ РІВНІВ КОМФОРТУ” У НАБУТТІ НОВИХ НАВИЧОК І СТВОРЕННЯ СИТУАЦІЇ УСПІХУ   Педагог повідомляє вихованцям, що кожен, хто навчаться, проходить певні рівні комфорту. І найголовніше – це не спинятися на півдорозі, а пройти весь шлях і тоді будуть певні досягнення, результати і звичайно успіх.   Спочатку у вас виникає ідея та бажання втілити цю ідею в життя. Ви думаєте: “У мене є 1000 і одна ідея, як це робити! Не можу дочекатися, коли розпочну працювати!”   Після цього настає другий рівень комфорту. Ви подумаєте: “Це складніше ніж я думав”.   Третій рівень комфорту – найскладніший. У вас нічого не виходить. Ви багато чого не знаєте. Це все дуже складно. Тому особливо важливо, щоб ви не покинули справу на цій сходинці.   Бо все одно наступить четвертий рівень комфорту. І ви скажете собі: “Я спробував і мені це вдалося! Може варто це робити?”   І приходить п’ятий рівень комфорту. Ви радієте “Мені вдалося! Я багато вмію і можу! У мене є бажання це робити”.   Після цього обов’язково буде шостий рівень комфорту. Ви досягли успіху! Ви просто молодець!   І піднімаєтесь на сьомий рівень. У вас знову з’явилася ідея! Ви хочете її втілити в життя. Чи не варто спробувати ще раз? І ви знову повертаєтесь на першу сходинку...

Слайд 7

“Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – це перша заповідь виховання. У нас не повинно бути нещасливих учнів, душу яких гнітить думка, що вони нінащо не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися”. В.О.Сухомлинський.

Слайд 8

Вихованець ЦДЮТ гурток «Дизайн –студія “Перлинка» Керівник гуртка Навчає Виховує Сприяє підвищенню самооцінки гуртківця

Слайд 9

АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ СИТУАЦІЇ УСПІХУ включає в себе такі складові ** зняття страху; **авансування успішного результату; ** приховане інструктування учня в способах і формах реалізації діяльності; ** виділення мотиву, персональної винятковості; ** мобілізація активності або педагогічне вселяння; ** високу оцінку окремої частини діяльності. .

Слайд 10

Слайд 11

Цикл мотивації

Слайд 12

Дитина Керівники гуртка Батьки Друзі Створюють ситуацію успіху Доступність у поясненні теми Доброзичливість у спілкуванні Створюють сприятливі умови до навчання Орієнтуються у стилях виховання Сприяють або формують навчальну діяльність Створюють позитивний, емоційний настрій до навчання Дбають про фізичне, емоційне, психічне здоров'я дитини Співпрацюють з класним керівником Виконують соціальну функцію Відчуває, що не гірше від інших Вірить у себе, бо затребуваний серед однолітків Задоволення від спілкування Формується комунікативна компетенція Відчуває, що не гірше від інших Задоволення від спілкування Сприяють усвідомленому і відповідальному ставленню до навчання в гуртку

Слайд 13

Зрости в успіху

Слайд 14

Слайд 15

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМ ДЛЯ ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ: 1. Проаналізуйте проведені вами заняття з учнями (визначте, на що ви більше робите акцент: на успіхи чи невдачі гуртківців). 2. С пробуйте знайти для себе аргументи, які переконують вас у тому, що «успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил вихованця, що народжує енергію для подолання труднощів і бажання навчатися».

Слайд 16

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМ ДЛЯ ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ: 3. Визначте для себе умови застосування педагогіки успіху в навчально-виховному процесі (власний педагогічний потенціал, індивідуальні особливості учнів, філософія позитивного мислення тощо). 4. Залежно від ситуація, яка складається в навчально-виховному процесі, використайте відповідну педагогічну стратегію досягнення успіху.

Слайд 17

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМ ДЛЯ ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ: 5. Виберіть техніку підтримки, щоб допомогти гуртківцям відчути свою інтелектуальну спроможність. Вони особливо потрібні вихованцям, що бояться невдач, відмовляються навіть від спроб що не будь робити, мають потребу в особливих способах, що підвищують їхній рівень «Я можу». 6. Ефективному використанню педагогіки успіху сприятиме ваша позитивна установка щодо гуртківців. Сформулюйте її та просякніться нею за допомогою самонавіювання. Намагайтеся, щоб її знали ваші вихованці.

Слайд 18

тільки спільна, злагоджена робота усіх ланок навчально-виховного процесу підвищує рівень мотивації навчання гуртківців покращує їхні навчальні досягнення, сприяє успішній соціальній адаптації.

Слайд 19

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка