X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В усі часи людина була в центрі уваги!

Завантажити презентацію

В усі часи людина була в центрі уваги!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В усі часи людина була в центрі уваги!

Слайд 2

У чому щастя? Колись у неї не було нічого, окрім палиці в руці – і вона була ЩАСЛИВОЮ! Сучасна людина має все! Але чи щаслива вона?

Слайд 3

В родині один за/проти всіх? Колись увесь свій час батьки проводили з дітьми. Сьогодні увесь свій час діти проводять за комп’ютером!

Слайд 4

Любов до техніки > любов до батьків Ще недавно діти могли легко знайти спільну мову із батьками! Сьогодні батьки і діти говорять різними мовами!

Слайд 5

Дитинство… Якою буде пам’ять про нього? Колись дитину можна було забавити будь-чим! Сьогодні у дітей одна забаганка – комп’ютер!

Слайд 6

Пізнання природи – пізнання світу Колись через природу пізнавали красу навколишнього світу! Чисте повітря… Фізично розвинене тіло… Сьогодні про все можна дізнатись із Інтернету. А відповідно: поганий зір, зігнутий хребет…

Слайд 7

Начитана людина – розумна людина? Колись намагалися багато читати (Шевченка, Пушкіна, Шекспіра), щоб бути популярним між людьми! Сьогодні популярний той, хто володіє комп’ютером, незважаючи на те, що читає в мережі дитина!

Слайд 8

В нас корисне харчування! Чому ж шлунок так болить? Колись батьки турбувалися про корисне харчування дитини! Манна каша – один з основних компонентів! Нашвидкоруч зроблений бутерброд біля монітора – ось харчування сучасної дитини!

Слайд 9

Дитяча гра з дорослими проблемами! Колись хлопці цілий день проводили на стадіоні. Футбол єднав! Сьогодні і день, і ніч діти за комп’ютером! Їх єднає “Контр-страй” – комп’ютерна гра, де треба знищити, тобто вбити, суперника.

Слайд 10

Реальне чи віртуальне життя! Колись знайомилися, зустрічалися , закохувалися у реальних людей! Сьогодні соціальні мережі дозволяють знайти багато віртуальних друзів. Навіть любов тепер віртуальна!

Слайд 11

“Дружба крепкая…” Колись друзями дорожили, бо друг завжди міг прийти на допомогу! Сьогодні кожен сам по собі. А віртуальні друзі… Чи вони прийдуть, коли ти покличеш?

Слайд 12

Прогрес – крок до руйнації! Колись люди прагнули змінити світ на краще ! Сьогодні світ змінює людину. Та чи на краще ці зміни?!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія