X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина та її здоров’я. Фізична складова здоров’я

Завантажити презентацію

Людина та її здоров’я. Фізична складова здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кравченко В.А. СЗОШ №10 м. Жовті Води 2013 р. Презентація до уроку з Основ здоров’я в 3 класі “Людина та її здоров’я. Фізична складова здоров’я ”

Слайд 2

Привітання Запам’ятайте, любі діти! Здоров’я бережіть, доки малі, І мудрими ідіть по цій землі. Хай кожен з Вас запам’ятає, Що без здоров’я щастя не буває А є здоров’я-буде все, як треба, Сміятиметься сонечко із неба. І дітям світ постелиться під ноги Щоб з радістю пройти усі дороги.

Слайд 3

Напишіть на листочках,що ви хочете сьогодні почути і дізнатися на уроці? (Діти пишуть на зелених пелюстках, і якщо їхні побажання, враження здійсняться, то цей соняшник поступово, достигне і розквітне). Очікування

Слайд 4

Знайомство «Якби я був(була) Матінка Природа, я хотів(ла) би бути…»

Слайд 5

Робота в групах Група «Здоров’я» - складають правила здорового способу життя.

Слайд 6

Група «Відпочинок» - складають правила відпочинку на природі, вдома, у школі.

Слайд 7

Група «Їжа» - складають правила поведінки за столом.

Слайд 8

Група «Епідемія» - складають правила поведінки під час епідемії

Слайд 9

Тестування 1. Працездатність – це … а) сила; б) витривалість; в) активний відпочинок; г) здатність людини працювати. 2. До ознак втомленої людини належать … а) поганий сон; б) сумний настрій; в) гарний вигляд; г) біль у м’язах.

Слайд 10

3. Корисна їжа – це … а) овочі; б) фрукти; в) жувальні гумки; г) чіпси; 4. Продукти харчування краще купувати… а) у супермаркеті; б) в магазині; в) на базарі; г) на стихійному ринку.

Слайд 11

5. Складовими здорового способу життя є… а) дотримання режиму дня; б) шкідливі звички; в) активний відпочинок; г) довготривалий перегляд телепередач; 6. Здоров’я потрібно, щоб … а) бути гарним; б) добре вчитися; в) продуктивно працювати; г) бути життєрадісним, щасливим.

Слайд 12

Прислів’я про здоров’я У здоровому тілі — здоровий дух. Найбільше багатство — здоров’я. Здоров’я — всьому голова. Подивись на вид і не питай про здоров’я. Без здоров’я нема щастя. Весела та хороша думка — половина здоров’я.

Слайд 13

Прощання Головне — здоровим бути — Це потрібно всім збагнути! Бо як є здоров’я й сила, То весь світ людині милий. Й думка в неї веселенька, І тоді вона жвавенька. Все їй хочеться робити, І сміятись, і радіти. А як тільки захворіє — Зразу й сонечко тускніє. Тому це запам’ятай Й про своє здоров’я — дбай!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура