X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм у 2012-2013 навчальному році

Завантажити презентацію

Підготовка вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм у 2012-2013 навчальному році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм у 2012-2013 навчальному році (природничо-математичний напрям)

Слайд 2

Авторський колектив Онопрієнко Оксана Володимирівна, керівник творчого колективу; кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України; Скворцова Світлана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»; Листопад Наталія Петрівна, науковий співробітник лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Слайд 3

Перелік підручників Рівкінд Ф.М., Оляницька Л.В. ТОВ “Видавничий дім “Освіта” Гісь О.М., Філяк І.В. ТОВ “Видавництво “Грамота” Богданович М.В., Лишенко Г.П. ТОВ “Видавництво “Генеза” Заїка А.М., Тарнавська С.С. Редакція газети “Підручники і посібники” Скворцова С.О., Онопрієнко О.В. ТОВ “Видавництво “Ранок”

Слайд 4

Завдання навчання математики формування у молодших школярів ключових компетентностей, з-поміж яких основною виступає “уміння вчитися” як здатність до самоорганізації у навчальній діяльності; опанування учнями предметних математичних компетенцій – обчислювальних, інформаційно-графічних, логічних, геометричних, алгебраїчних.

Слайд 5

Змістові лінії курсу числа, дії з числами; величини; математичні вирази, рівності, нерівності; сюжетні задачі; просторові відношення, геометричні фігури; робота з даними.

Слайд 6

Числа. Дії з числами 1 клас нумерація чисел першого десятка, числа і цифри для їх запису, дії додавання і віднімання; нумерація у межах 20 та 100, формування поняття розряду, принцип позиційного запису числа, вивчення випадків додавання й віднімання двоцифрових чисел, які ґрунтуються на нумерації; випадки додавання і віднімання у межах 100 без переходу через розряд ( з метою ознайомлення)

Слайд 7

Числа. Дії з числами 2 клас таблиці додавання і віднімання у межах 20 з переходом через розряд; всі випадки додавання і віднімання двоцифрових чисел у межах 100; дії множення і віднімання (всі табличні випадки).

Слайд 8

Числа. Дії з числами 3 клас нумерація чисел у межах 1000; поняття розряду як основи нумерації чисел; письмове додавання і віднімання; позатабличне множення і ділення, ділення з остачею; ознайомлення з частинами.

Слайд 9

Числа. Дії з числами 4 клас нумерація чисел у межах мільйона; поняття класу та розрядів, що входять до складу перших двох класів; письмове додавання і віднімання, множення і ділення багатоцифрових чисел; ознайомлення з дробами.

Слайд 10

Величини Ознайомлення учнів із основними величинами та їх вимірюванням (довжина, маса, місткість, час, вартість, площа)

Слайд 11

Математичні вирази. Рівності. Нерівності Вирази Рівності Нерівності Зі змінною Зі змінною Числові Рівняння Формули Числові Числові

Слайд 12

Просторові відношення. Геометричні фігури формування уявлення та поняття про геометричні фігури на площині їх істотні ознаки і властивості; розпізнання геометричних фігур у просторі та їх елементів; вимірювання і обчислення геометричних величин.

Слайд 13

Сюжетні задачі 1-2 класи Формування поняття про задачу (просту, складену), її структурні елементи, сутність процесу розв'язування ; 3 клас Формування в учнів уміння розв'язувати задачі певних типів; 3-4 класи Вдосконалення загальних умінь розв'язувати задачі

Слайд 14

Процес розв'язування задачі Текстова модель (текст задачі) Схематична модель (короткий запис, схематичний рисунок) Математична модель (вираз, рівняння)

Слайд 15

Робота з даними ознайомлення учнів на практичному рівні зі способами подання інформації; вчити читати і розуміти, знаходити, аналізувати, порівнювати, використовувати подані дані

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка