X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

Завантажити презентацію

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “ Патріотичне виховання в початкових класах. ” Підготувала: вчитель початкових класів ЗОШ №3 м. Дубна Саюк Л. Г.

Слайд 2

Кожний учитель повинен домогтися, щоб учень якнайкраще знав близьке, дороге йому: Батьківщину і все, що її стосується, так само, як уміє читати, писати, лічити. К. Д. Ушинський.

Слайд 3

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму нині визнано проблемою загальнодержавного масштабу.

Слайд 4

У сучасних умовах патріотизм виявляється у: любові до Батьківщини готовності утвердити незалежність своєї держави піднесенні України до рівня високорозвинених країн світу

Слайд 5

Виховання гуманних почуттів: любові до людини поваги і піклування про людину доброти співчуття великодушності

Слайд 6

У початкових класах важливого значення набувають такі інтерактивні засоби виховання, як народні обряди та традиції, що спрямовані на розвиток творчого потенціалу особистості, кооперування та гуманізацію стосунків у колективі.

Слайд 7

Рідна мова, історія народу його традиції, звичаї та обряди, зокрема, фольклор, різні види народного мистецтва й художня творчість, народні символи та народна символіка, - все це є тим благодатним грунтом, на якому зростає національна свідомість.

Слайд 8

Засвоєння, зберігання і розвиток традицій і звичаїв українців є важливим засобом зміцнення національної свідомості. У народі побутує повір’я той, хто забув звичаї своїх батьків карається людьми і Богом.

Слайд 9

Нормативним підгрунтям реалізації патріотичного виховання слугує орієнтовна програма національного виховання учнівської молоді Рівенщини, Державні національні програми “Освіта ” та “ Діти України” “ Програма патріотичного виховання дітей та учнівської молоді ”.

Слайд 10

- любов до Батьківщини, віра у її майбутнє; любов, повага, доброзичливе ставлення до народу; - любов до родини, отчого дому; любов до рідної мови, та усвідомлення, мова є духовним багатством народу; - поважне ставлення до історії та культури власного народу; готовність до праці на користь рідної землі; дотримання та пропаганда здорового способу життя; - любов до природи, турбота про збереження її багатств. Вивчення досягнень педагогічної практики дало змогу дійти висновку, що патріотизм це:

Слайд 11

Втілюючи в життя метод проектів, можна розв’язати такі практичні завдання: не лише передати учням певну суму знань, а навчити здобувати ці знання самостійно; - сприяти учневі у здобутті комунікативних навичок; - розширити коло спілкування дітей; - прищепити учням уміння користуватись дослідницькими прийомами.

Слайд 12

Патріотизм – це дотримання та пропаганда здорового способу життя. Піклуючись про здоров’я підростаючого покоління, ми плекаємо власне майбутнє.

Слайд 13

Сім’я, родина, дім, рідна вулиця, природа навколо – це ті натуралістичні фактори, які дитина бачить, розуміє, за допомогою яких можна зацікавити дитину, спонукати її до дослідження нового, і які формують у неї почуття патріотизму.

Слайд 14

Піднесенню патріотичних почуттів у наш час сприяють: Написання листів-подяк героям Малюнки та сувеніри солдатам Благодійні ярмарки Допомога пораненим воїнам Зустрічі з воїнами АТО

Слайд 15

Результативність усієї роботи повинна сприяти тому, щоб у дітей: - виникла зацікавленість у дослідженні історії рідного краю народних традицій, бажання їх берегти; пошукова активність трансформувалась у допитливість; - розвинулися здібності до генерування оригінальних ідей; - з’явилось відчуття особистої значущості від залучення до різних видів роботи.

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка