X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Науково-методична работа школи. Звіт.

Завантажити презентацію

Науково-методична работа школи. Звіт.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

У травні 2010 р. було проведено семінар-практикум для вчителів “Історія виникнення української писемності та мови” (Никисла Н.І., Язвінська І.П.). На думку Є.М.Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної культури, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову - це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце у суцвітті народів. Вчителі МО приймають участь у педагогічних ярмарках та конкурсах («Тематичний блок заходів до організації проведення шевченківської декади в школі», Язвінська І.П.; у районному етапі міського конкурсу «Партнерство заради виховання» з проектом «Психолого-педагогічний супровід реалізації принципу «Школа - родина» у виховній роботі класного керівника», Язвінська І.П. Щоденником класного керівника, розробленого для даного конкурсу, користуються класні керівники школи).

Слайд 2

Згідно з річним планом роботи школи, з планом роботи МО учителів української мови та літератури було проведено декаду «Великому Кобзареві присвячується» та української мови й літератури. У 1-11 класах пройшли класні години «Шевченко і сучасність» та «Поклін тобі, Тарасе!», літературні та Шевченківські п’ятихвилинки, конкурси-виставки газет, конкурси творів , фотовиставки про життя творчість Кобзаря, конкурс знавців життєвого шляху і творів Т.Г.Шевченка, Шевченківський КВК, конкурс на кращого читця віршів Т.Г. Шевченка тощо.

Слайд 3

Відгуком на свято “Любові пам’ять незабутня” стала стаття “Воспитать человека”, надрукована в “Одеському віснику”. В рамках тижня було проведено конкурс лінгвістичних газет «Чи знаєте ви»; конкурс творчих робіт «Краса й велич української мови»; урок-конкурс «Змагання юних словесників»; свято-подорож «Краса й сила українського слова»; мовознавчий турнір; філологічна гра «У казковому світі мови»; свято «Мужай, прекрасна наша мово!»; свято мови «Будуймо державу українського слова!», пройшли поетичні п'ятихвилинки «Мова рідна, слово рідне» та ін.

Слайд 4

Вчителі МО творчо підійшли до організації та проведення запланованих заходів. Учні під керівництвом вчителів виготовили значну кількість ілюстративного матеріалу, стіннівок, малюнків, проектів, рефератів.

Слайд 5

Один з кабінетів української мови та літератури є Шевченківською світлицею, осередок вивчення генія українського народу Т.Г. Шевченка, краси й величі слова. Завідує кабінетом вчитель Бадюл І.А., яка у районному конкурсі Шевченкових світлиць посіла ІІІ місце.

Слайд 6

Постійно працює Дідусева хата, в якій систематично проводиться національно-виховна робота (заходи щодо шанування пам’яті Б.-І. Антонича; уроки пам’яті «Голодомор 1932 – 1933 років. Україна пам’ятає»; класні години «Трагедія народу в пам’яті живих», «Україна - славний край козацький»; конкурс на кращого читця віршів «Срібне слово»; проводилися заняття гуртка «Оберіг» (згідно плану роботи гуртка) тощо). Наслідком є підвищення рівня національної свідомості учнів (активна участь у шкільних та позашкільних заходах та роботи дітей). Систематично відбувається поповнення «Дідусевої хати» новими експонатами.

Слайд 7

Наслідком роботи МО є підвищення рівня якості знань учнів з української мови й літератури та стану успішності МО. Вчителів МО за результатами роботи було нагороджено домашнім кінотеатром, грамотами, дипломами, оголошено подяки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка