X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України»

Завантажити презентацію

Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України» 24 – 25 листопада 2010 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Слайд 2

Національний центр «Мала академія наук України» Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України, Національний технічний університет України “КПІ”, Київський національний університет імені Тараса Шевченка за участю Федерації роботодавців України, Української спілки промисловців і підприємців та Державного департаменту інтелектуальної власності України. Організаторами виставки є:

Слайд 3

Мета – виявлення і підтримка обдарованих дітей; популяризація, пропагування досягнень учнів Малої академії наук у науково-дослідницькій та конструкторсько-винахідницькій діяльності; залучення учнівської молоді до науково-технічної творчості.

Слайд 4

На виставці представлено близько 150 учнівських робіт з усіх регіонів України. Учасниками заходу є учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних, професійно-технічних, вищих І-ІІ рівня акредитації навчальних закладів , які є учнями-членами Малої академії наук та активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Слайд 5

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися з роботами за такими тематичними розділами: Електроніка та приладобудування; Матеріалознавство і перспективні технології Машинобудування Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології Екологія та ресурсозбереження Технічна творчість та винахідництво Робототехніка та робото технічні системи.

Слайд 6

Пошуково-дослідніцькі та конструкторські роботи юних учасників виставки мають різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки

Слайд 7

Учасники заходу Донецької області: Волноваха, м. Макіївка, м. Донецьк

Слайд 8

Багатопрофільний ліцей №125 “Престиж” учень 10-Б классу Пилипенко Павло керівник проекту учитель інформатики Івасенко Л.І.

Слайд 9

Підготовка до роботи Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутнє України”

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Робота експертної комісії

Слайд 13

Презентація дослідницької роботи учня – члена Малої академії наук України Пилипенко Павла за напрямами

Слайд 14

Учасники Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутне України отримали дипломи, цінні подарунки та заохочувальні призи

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне