X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
місто Рим

Завантажити презентацію

місто Рим

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МІСТО РИМ ТА ЖИТТЯ ЙОГО МЕШКАНЦІВ

Слайд 2

ДОПОВНИТИ РЕЧЕННЯ: 1. «Вічне місто» було засноване в … 2. За легендою засновником Риму вважається … 3. Реформу календаря в Римі здійснив … 4. Храми богів здіймалися на одному з 7-ми пагорбів, а саме на … , а палаци знаті будувались на … 5. Місце, що знаходилось між пагорбами , - це … або … 6. Нащадки перших поселенців називалися … , а приїжджих людей називали … 7. Будівництво Колізею було розпочато за часи імператора … 8. На честь імператора Траяна в Римі було споруджено …

Слайд 3

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ Після цього уроку ви зможете: - описувати визначні пам’ятки архітектури Риму; - порівнювати повсякденне життя патриціїв та плебсу, розваги греків та римлян; - висловлювати власне ставлення до звичаїв, традицій, виховання дітей.

Слайд 4

ПЛАН УРОКУ: Життя столиці. 2. Побут римських громадян, їхні звичаї та традиції. 3. Римська сім’я та виховання дітей.

Слайд 5

ПРАЦЮЄМО В ГРУПАХ! Завдання. За допомогою карти атласу та підручника (с. 242-243) підготувати коротку розповідь (на 2-3 хв.) від імені екскурсовода про одну з забудов Риму.

Слайд 6

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ РИМОМ

Слайд 7

Пантеон

Слайд 8

Колізей

Слайд 9

Тріумфальна арка.

Слайд 10

Римські акведуки

Слайд 11

ПОБУТ РИМСЬКИХ ГРОМАДЯН Засоби пересування

Слайд 12

Міст Фабриція

Слайд 13

Бенкет

Слайд 14

БЛІЦ – ОПИТУВАННЯ: 1.Де багато часу проводили багаті та прості вільні громадяни Риму? 2.Скільки таких місць налічувалося в Римі?

Слайд 15

3. Як називалися споруди з круглою ареною, де збиралися тисячі римлян заради розваг?

Слайд 16

4. Для чого римляни використовували ложа?

Слайд 17

Слайд 18

5. Хто очолював римську родину?

Слайд 19

6. Як називали жінку - господиню в римській сім’ї?

Слайд 20

Кого в Римі називали: педагогом, літератором, калькулятором?

Слайд 21

ЗАПОВНИТИ ТАБЛИЦЮ! Розкішна вілла, багатоповерхові інсули, часті пожежі, бенкети, вимагали «Хліба і видовищ!», атріум з басейном, жаровні для приготування їжі, блюда з семи страв. Побут римських багатіїв Побут римської бідноти

Слайд 22

РЕФЛЕКСІЯ Продовжіть речення методом «Уявний мікрофон» «Мені було цікаво…»; «Я вчився (вчилася)…»; «Я для себе зрозумів(ла) …»

Слайд 23

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1. Опрацювати §-47 підручника, відповісти на запитання. 2. Написати невеликий твір «Я – мешканець Риму». Уявити себе представником одніє з груп населення і описати один день життя в Римі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія