X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Барселона

Завантажити презентацію

Місто Барселона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Барселона Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Архітектура Гауді - найвизначніша пам'ятка Барселони. Варто зауважити, що архітектура Гауді – візитівка міста, її по праву можна назвати найвизначнішою пам'яткою Барселони. Сотні туристів стоять годинами в черзі, щоб побачити творіння дивного, зате величного Антоніо Гауді.

Слайд 3

Старе місто і готичний квартал. Маленькі вулички із цікавою архітектурою й безліччю вітрин створюють атмосферу столітньої давнини. Разом із тим це дивне й унікальне поєднання магазинів одягу та різноманітних сувенірів.

Слайд 4

Парк, замок і фонтан Монжуїк. Парк Монтжуїк в Барселоні є одним з найбільших міських парків у Європі. Він займає близько 70 тис. га на другий за висотою горі Барселони - Монтжуїк (173 м). На території парку розташований переливається всіма кольорами веселки Чарівний фонтан, побудований ще в 1929 році, музей під відкритим небом «Іспанське село» і оглядовий майданчик перед Національним палацом, з якої відкривається панорама Барселони.

Слайд 5

Вежа Агбар Хмарочос у Барселоні, висота 33-поверхової будівлі становить 144,44 м. Будівництво було розпочато в 2001 і завершено в 2004 році. Її дизайн поєднує в собі цілу низку різних архітектурних концепцій. Хмарочос збудовано з залізобетону, фасад покрито склом. Визнвчальною особливістю будівлі є її нічне освітлення. Будівля обшита різнокольоровими металевими панелями, в яких розташовано близько 4500 пристроїв освітлення, що використовують світлодіодні технології. Вони утворюють складні кольорові поєднання до 16-ти мільйонів кольорів.

Слайд 6

Палац Гауді Палац, побудований в 1885–1890 роки, є однією з ранніх робіт знаменитого архітектора Антоніо Гауді. В цьому творі Гауді виразно простежується прагнення архітектора відмовитися від еклектики і його пошуки нових форм та стилю. У проекті палацу вперше знайшли відображення поєднання декоративних і структурних елементів, що стало згодом характерною рисою його творчості. Гауді по-різному використав у декоративному оформленні сталеві тримальні конструкції. У палаці він спроектував плоскі візантійські склепіння. Фасад будинку облицьований плитами сірого мармуру, лише між двома арками встановлена декоративна колона з каталонською емблематикою та вензелями власника.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія