X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Острови Кюсю і Хоккайдо: контрасти Японії

Завантажити презентацію

Острови Кюсю і Хоккайдо: контрасти Японії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Острови Кюсю і Хоккайдо: контрасти Японії

Слайд 2

Хоккайдо Хоккайдо лежить у північній частині Японського архіпелагу. Зусібіч острів омивається водою: на заході — Японським морем, на півночі — протокою Соя (протока Лаперуза), на північному сході — Охотським морем, на сході — протокою Немуро (Кунаширська протока), на півдні — Тихим океаном, а на південному заході — протокою Цуґару.

Слайд 3

Хоккайдо На Хоккайдо переважають хвойні ліси з ялини та ялиці з густими заростями бамбука в підліску. З висотою ліс поступово замінюється заростями кедрового стланика і березняка, трав'янисто-чагарниковими формаціями і чагарниковими пустками. На півночі острова верхня межа хвойних лісів складає 500 м, в південних районах вони змінюються листопадними широколистяними лісами.

Слайд 4

Хоккайдо Другий за величиною у Японському архіпелазі. Належить Японії. Разом із меншими прилеглими островами утворює префектуру Хоккайдо, яка одночасно є однойменним історичним регіоном. В давнину називався Землею Едзо Площа острова — 77 984,15 км², довжина берегової лінії — 2767 км.

Слайд 5

Кюсю Третій за величиною острів Японського архіпелагу. Омивається на півночі Японським морем, на сході — Внутрішнім японським морем, на півдні — Тихим океаном, і на заході — Східно-Китайським морем. Топонім «Кюсю» позначає як сам острів Кюсю, так і регіон Кюсю. У давнину регіон Кюсю називався краєм Сайкайдо.

Слайд 6

Кюсю Кюсю відомий своїми термальними джерелами онсен, особливо поблизу міста Беппо та районах поруч з вулканом Асо. Надри острова відомі кам'яним вугіллям, особливо його північна частина. Кюсю відноситься до сейсмічнонебезпечних зон. Площа острова — 36.737,60 км²[1], площа регіону — 39.9067,3 км².

Слайд 7

Кюсю Населення острова Кюсю — 14.779.000 чоловік (2003), щільність заселеності — 370.34 чол./км². Найбільше місто, Фукуока, нараховує понад 1,4 млн чоловік. Це місто є важливим політичним і економічним центром Кюсю. Більше півмільйона осіб проживають у Кумамото і Каґошіма. Важливими культурними центрами є міста Наґасакі, Хірадо і Оіта.

Слайд 8

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія