X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Штучні острови

Завантажити презентацію

Штучні острови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Штучний острів – це острів, який побудований людиною, а не сформований природою. Такі острови створюються розширенням вже існуючих маленьких острівців, будівництвом на існуючому рифі або об’єднанням декількох природних острівців.

Слайд 3

Слайд 4

Як будують штучний острів ? Для побудови штучного острова, здійснюються насипи на дно моря шарів каменю, гравію, гідроізоляції, бетону і піску. Пісок покриватиме також штучне побережжя, створюючи пляжі по всьому периметру островів. Завдання створення і використання штучних територій вимагає розробки комплексних заходів, направлених на збереження і реабілітацію навколишнього довкілля.

Слайд 5

Створення штучних островів Позитивні наслідки 1. Завдяки штучним островам збільшується прибережна територія. 2. Штучні острови сприяють збільшенню рекреаційних ресурсів сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. 3. Завдяки штучним островам збільшується приплив туристів. Негативні наслідки 1. Згубно впливає на морську екосистему: A) Знищення великої кількості коралових рифів; Б) Винищення природних місць перебування черепах, а також інших мешканців морської екосистеми. В) Забруднення води. 2. На створення штучних островів виділяються великі кошти. 3. В майбутньому через глобальне потепління рівень океанів і морів може підвищитися, що безпосередньо загрожує затопленню штучних островів.

Слайд 6

“The World” Найдешевший острів сьогодні коштує 15 млн. доларів.

Слайд 7

Пальма-Дейра, Пальма-Джумейра і Пальма-Джебель-Алі. проект "Пальмові острови"

Слайд 8

Слайд 9

Будівництвом штучних островів займається і Росія. Однією з головних причин цього є те, що навіть при декількох виходах до моря туристична галузь потерпає через брак курортів. Так, найвідоміше місце для відпочинку в Росії - Сочі останнім часом через дефіцит території не може прийняти всіх бажаючих відпочити, кількість яких постійно збільшується. У зв'язку з цим було прийнято рішення побудувати біля Сочі групу штучних островів, які всі разом складуть курортний комплекс і будуть займати площу в 330 гектарів.

Слайд 10

На прикладі створення штучних островів очевидно, що в сучасному світі нема обмежень в будівництві, тому унікальні технології дозволяють навіть штучно створювати сушу у морях. Це може стати першим, але чи не найважливішим кроком до створення міст, а то і держав, на воді.

Слайд 11

Дякую за увагу Доповідь підготував Дутка Радислав Команда “Вікторія” м. Івано-Франківська

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія