X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Ліверпуль

Завантажити презентацію

Місто Ліверпуль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Ліверпуль Роботу виконала студентка гр.КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Архітектурний колорит міста вражає різноманітністю форм і стилів будівель, найстаріші з яких були побудовані в кінці 18 ст. (більш ранні будівлі та споруди, на жаль, до сьогоднішніх днів не збереглися). Як вважають справжні знавці європейської культури, Ліверпуль - найкраще місто для знайомства з епохою Вікторіанської Англії, що стала втіленням англійських культурних традицій. Саме завдяки цьому туризм в Ліверпулі користується величезною популярністю у іноземців.

Слайд 3

Один з найбільш впізнаваних орієнтирів міста - культовий символ Ройял Лайвер Білдінг. Розташоване в голові пірсу будівлі поряд з сусідніми структурами (всі-адміністративні будівлі морського порту), вирівнюючими берегову лінію міста, - Кьюнард Білдінг і Мерсі Докс - Три Прикраси Ліверпуля.

Слайд 4

Альберт Док, розташований на береговій лінії Ліверпуля в безпосередній близькості від центру міста та інших головних визначних пам'яток, щороку відвідують не менше п'яти мільйонів чоловік.

Слайд 5

У Ліверпулі знаходяться два розкішних собори - Кафедральний собор, що належить англіканської церкви і католицький собор, який представляє мальовничий приклад церковної архітектури другої половини двадцятого століття. Англіканський собор Ліверпуля побудований в минулому сторіччі і вважається порівняно новим за стандартами соборів будівлею.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія