X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЯКЕ ТИ ПРЕКРАСНЕ, МІСТО МОЄ ДОНЕЦЬК

Завантажити презентацію

ЯКЕ ТИ ПРЕКРАСНЕ, МІСТО МОЄ ДОНЕЦЬК

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДОНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 18 ЯКЕ ТИ ПРЕКРАСНЕ, МІСТО МОЄ ДОНЕЦЬК (віртуальна екскурсія) Підготувала вихователь ГПД Донецької гімназії № 18 Козлова Людмила Володимирівна

Слайд 2

Мета: Поглибити знання учнів про рідне місто, йогоісторичнута культурнуспадщину; прищеплюватилюбов, гордість і пошану досвого міста;розвиток соціальної компетентності Обладнання Кольорові ілюстрації із зображенням краєвидів міста, архітектурних пам’яток

Слайд 3

Структура заходу І. Актуалізація опорних знань учнів: назвати дату заснування поселень навколо шахт, скільки років Донецьку; назвати засновника міста; скільки районів в місті Донецьку, перелічити їх; як називають Донецьк? міста – побратими. Висновок ІІ. Мотивація діяльності: вступна розповідь учителя про рідне місто; повідомлення учнів про вагомі віхи із життя міста; статистичні дані; розповідь про культурну спадщину Донецька. Висновок ІІІ. Індивідуальні завдання учням про історію Донецька (придумати вірш, знайти фотографії, пояснити назви вулиць)

Слайд 4

І. Актуалізація опорних знань учнів Сучасний Донецьк - відомий мегаполіс на пострадянському просторі й у всій Європі. Загальна площа міста, що має 9 адміністративних районів, складає майже 40 тисяч гектарів. Протяжність зі сходу на захід - 55 км, з півдня на північ - 23 км. Основна річка - Кальміус, що впадає в Азовське море.

Слайд 5

Останнім часом столиця шахтарського краю стала мінятися буквально на очах. З колишньої «всесоюзної Кочегарка» вона перетворюється в сучасний європейський місто. З'являються нові готелі, навчальні заклади, банки, спортивно-оздоровчі комплекси, кафе та магазини. Будується багато комфортабельного житла. Але, разом з тим, місто не втрачає свого обличчя: як і раніше він потопає в зелені парків та скверів, зустрічають гостей привітним посмішками донеччанам.

Слайд 6

У 1970 році за рішенням ЮНЕСКО місто Донецьк був визнаний найзеленішим з промислових міст світу Донецьк називали містом мільйона троянд

Слайд 7

У Донецьку живуть і працюють симпатичні люди, зі своїми радощами і проблемами - трудівники і мрійники. Але є в донецьких характерах особлива риса, яку не можна не помітити. Це - надійність. Як метал, який не гнеться, не дає тріщин. Тільки в донецькому середовищі змогли загартувати свій характер і розкрити на повну потужність крила свого таланту такі відомі у всьому світі особистості, як Анатолій Солов'яненко Сергій Бубка, Лілія Подкопаєва Вадим Писарєв.

Слайд 8

ІСТОРІЯ МІСТА Виникнення міста Донецька відноситься до літа 1869 року, коли тут почалося будівництво металургійного заводу. У 1869 році князь Кочубей поступається своїми правами 55-річному техніку-металургові Джону Юзу (Jonh Hughes), керуючому невеликим заводом поблизу Лондона.

Слайд 9

ІІ. Мотивація навчальної діяльності Сьогодні Донецьк - місто обласного підпорядкування, адміністративний центр Донецької області України, великий промисловий, науковий і культурний центр.

Слайд 10

У Донецьку знаходиться унікальний у своєму роді Ботанічний сад (площа Саду складає 270 га - перше місце в Європі).

Слайд 11

Донецьк відомий своїми видатними спортсменами, що займають призові місця на престижних міжнародних змаганнях, мають один з сучасніших стадіонів у Європі – Донбас-Арену.

Слайд 12

Багато людей уявляють "шахтарську" столицю типовим радянським містом із вулицями, названими на честь комуністичних героїв. В принципі останнє так і є. Однак Донецьк досить затишний, зелений та сучасний.

Слайд 13

Місто Донецьк (до 1924 року - Юзівка, з 1924 до 1961 - Сталіно) - одне з найбільших міст (993,5 тис. жителів) України, великий індустріальний центр, центр області.

Слайд 14

ІСТОРИЧНІ ПАМ’ЯТКИ Донецька «Цар-Гармата» (точна копія московської Цар-Пушки) та козацька «Чайка» ( натуральний стародавній козацький човен)

Слайд 15

ІІІ. Індивідуальні завдання учням про історію Донецька (придумати вірш, знайти фотографії, пояснити назви вулиць)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне