X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Дрезден

Завантажити презентацію

Місто Дрезден

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Дрезден Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Цвінгер являє собою яскравий пам'ятник німецького бароко. Це палацовий ансамбль, який знаходиться в Альтштадте - старому місті Дрездена. Він складається з витончених ошатних павільйонів, які об'єднуються галереями.

Слайд 3

Дрезденський Оперний театр Земпера - найвідоміший оперний театр Німеччини і один з найкрасивіших театрів світу. Побудований в XIX столітті за проектом зодчого Готфіріда Земпера. Оперний театр є родзинкою архітектурного ансамблю Театральної площі саксонської столиці.

Слайд 4

Католицька Придворна Церква Хофкирхе, є одним з головних релігійних споруд Дрездена, розташовуючись вздовж набережної річки Ельби, поруч з Дрезденським замком. Вона вважається архітектурним шедевром пізнього бароко і з'явилася на світ у період з 1739 по 1754 р.

Слайд 5

Дрезденський замок-резиденція, також Палац-резиденція - колишня резиденція саксонських курфюрстів (1464-1485, 1547-1806) і королів (1806-1918). Є одним із найстаріших будівель Дрездена, в архітектурі якого простежуються стилі від романського до еклектики.

Слайд 6

Брюльскую терасу ведуть монументальні сходи (1814 р.), з боків якої встановлено чотири бронзові скульптурні групи, виконані в майстерні Шилінга. Скульптури символізують час доби.

Слайд 7

Церква Фрауенкірхе - Богоматері була побудована між 1726 і 1743 роками під заступництвом Августа Сильного Баумейстер Георгом Бахром . Цей храм був одним з кращих європейських зразків стилю бароко в сакральній архітектурі. Фрауенкірхе стала однією з найважливіших протестантських церков Німеччини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія