X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Пекін

Завантажити презентацію

Місто Пекін

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Пекін Роботу виконала студентка гр. КОТ-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Тяньаньмень - квадратна площа в центрі Пекіна. Її з 39,6 га площі часто називають найбільшим зміцненням у світі. На північній стороні площі Тяньаньмень розташовані Брама Небесного Спокою , за якими Заборонене місто. Площа Тяньаньмень традиційно вважається символічним серцем китайської нації.

Слайд 3

Заборонене місто - найбільший палацовий комплекс у світі. Розміри: 961 на 753 метрів , 720 тис. м2. Є головним палацовим комплексом китайських імператорів з XV по початок XX століття. Саме звідси країною правили 24 імператора династій Мін і Цін. Заборонене місто занесене ЮНЕСКО в список всесвітньої спадщини. Сьогодні палацовий комплекс є однією з головних туристичних визначних пам'яток Пекіна .

Слайд 4

Храм неба розташований на південний схід від імператорського палацу. З'явився він у теж час, що і Заборонене місто, і спочатку діяв як храм Неба і Землі.Цим пояснюється незвичайна архітектура будинку (південна частина споруди має форму квадрата, а північна округла ): згідно китайської традиції , коло символізує Небо , а квадрат - сили Землі; з тих пір в стінах Тяньтань підносилися молитви виключно Небу

Слайд 5

Новий Літній палац розташований на північному заході Пекіна в декількох сотнях метрів на захід від руїн Старого літнього палацу . Він є одним з основних споруд китайського садово -паркового мистецтва , хоча він багаторазово руйнувався і відновлювався знову. Він зараз є однією з головних визначних пам'яток в китайській столиці .

Слайд 6

Велика Китайська стіна - найбільший пам'ятник архітектури. Проходить по північному Китаю протягом майже 9 -ти км, а на ділянці Бадалін проходить в безпосередній близькості від Пекіна.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія