X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Венеція

Завантажити презентацію

Місто Венеція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Венеція Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Палац Дожів по-італійськи звучить як Палаццо Дукале. Будівництво цієї пам'ятки Венеції було розпочато в IX столітті, а сучасний вид будівля набула до кінця XIII - початку XIV століть. В архітектурі Палацу явно простежуються впливу трьох стилів - готики, мавританського стилю і Ренесансу, а його наскрізний нижній поверх підтримує собою значний обсяг стіни, що створює помилкове відчуття крихкості і легкості.

Слайд 3

Собор Святого Марка - будівля у візантійському стилі, обрамляє площа Сан Марко. Історія створення цього храму пов'язана з легендою, згідно з якою в 828-829 роках мощі євангеліста Святого Марка були викрадені двома венеціанськими купцями і таємно привезені з міста Олександрія до Венеції

Слайд 4

Найбільша купольна церква міста і популярний серед туристів собор Венеції - Санта Марія делла Салюте , побудована в стилі бароко. Цей храм на честь Богоматері був споруджений в 1631-1681 роках в ознаменування припинення страшної епідемії чуми. Будова має восьмигранну форму і два куполи - великий і поменше, а також дві маленькі дзвіниці. Навколо базиліки, уздовж галереї, розташувалися шість капел.

Слайд 5

Дзвіниця або Кампанілла площі Сан Марко розташовується навпроти Базиліки Сан Марко. Ця пам'ятка Венеції, верхівку якої вінчає крилата скульптура Архангела Гавриїла, була побудована в IX столітті і вважається найдавнішим спорудою на площі.

Слайд 6

Музей Теодоро Коррера був заснований в 1830 році венеціанським патрицієм для зберігання багатющої колекції мистецтва Венеції. Музей включає в себе три відділення: історичний музей, картинну галерею і музей Рісорджіменто. Крім безцінних полотен живописців XVIII століття, в музеї можна побачити унікальні предмети меблів, інтер'єру, посуд і килими.

Слайд 7

Палац Фоскарі - один з найбільш примітних палаців на Гранд-каналі, який належав дожеві Франческо Фоскарі і в якому сьогодні розташований університет-Ка Фоскарі. Будівля в традиційному венеціанському готичному стилі з характерними вікнами і декором було побудовано в 1452 році за проектом архітектора Бартоломео Бона.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія