X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Варшава

Завантажити презентацію

Місто Варшава

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Варшава Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Русалочки – це справжній символ Варшави, він зображений на гербі міста. Русалочка була встановлена в 1855 році з ініціативи короля Владислава VI і є одним із найстаріших монументів у місті.

Слайд 3

Варшавська бібліотека – справжній арт-об'єкт, головна прикраса якого – повноцінний сад на даху, куди може потрапити будь-хто. Сад є одним із найбільших у Європі посаджень на даху.

Слайд 4

Головна гордість і визначна пам'ятка Лазєнковського парку – знаменитий Палац на воді. Це колишня літня королівська резиденція, побудована в 1784–95 рр. Всередині можна подивитися колекцію живопису, а навколо – справжній зоопарк. Прямо парком вільно гуляють десятки павичів.

Слайд 5

Палацу Вілянув, це місце називають «Малим Версалем» і це аж ніяк не перебільшення. Вілянув мав нагадувати коханій дружині короля Яна III Собеського її рідну Францію. Всередині палацу – розкішно обставлені кімнати, з унікальною колекцією меблів, живопису, скульптур та лицарських обладунків.

Слайд 6

Найкраща панорама Варшави відкривається з оглядового майданчика Палацу культури та науки. Це найвища будівля у всій Польщі – виросла вона на 234 метри. Оглядовий майданчик розташований на 30 поверсі, на висоті 114 метрів.

Слайд 7

У палаці Острозьких знаходиться один із найнезвичайніших музеїв не лише Польщі, а й усього Старого світу – музей Фредеріка Шопена. Колекція музею Фредеріка Шопена нині налічує понад 5 тис. різних експонатів. Це і його перші рукописні партитури, листи, автографи, а також предмети, що належали композитору: фортепіано, запонки тощо. Саме в музеї Шопена знаходиться і його посмертна маска та відбиток руки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія