X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Лісабон

Завантажити презентацію

Місто Лісабон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Лісабон Роботу виконала студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Вежа Торрі де Белен Побудована вона була в 1515-1521 роках при Мануелі I. Башта, побудована в стилі мануеліно, багато прикрашена зовні зображеннями канатів, ажурними балконами, башточками в арабському стилі і зубчастими стінами. Балюстрада обхідний галереї кріпосної стіни декорована гербами лицарського ордену. Зовсім ще недавно Вежа служила в'язницею і складом зброї. З вершини вежі відкривається чудовий вид.

Слайд 3

Базиліка-да-Ештрела Базиліка-да-Ештрела - один з найбільш вражаючих пам'ятників архітектури Лісабона. Базиліка була побудована за наказом королеви Марії I Португальської, яка дала обіцянку побудувати церкву, якщо у неї народиться спадкоємець престолу. Королева народила сина Жозе, принца Бразильського, і виконала свою обіцянку. Будівництво базиліки було розпочато в 1779 і було закінчено в 1790 році. Базиліка розташована на пагорбі, і її гігантський купол видно з багатьох районів Лісабона. До фасаду базиліки примикають дві симетричні дзвіниці, а сам фасад прикрашають статуї святих і кілька алегоричних фігур.

Слайд 4

Міський музей Лісабона Музей знаходиться в палаці Пімента, який був побудований у XVIII столітті і подарований королем Хуаном V настоятельки монастиря Св. Диниш в Одівелаш Паулі Терезі де Сільва е Альмейда. Прекрасне старовинна будівля музею знаходиться поруч з Кампо Гранде, найбільшим парком в Лісабоні. У музеї є внутрішній двір, по якому вільно бродять павичі.

Слайд 5

Колона Педро IV Бронзова статуя короля встановлена на високій коринфской колоні. У підстави колони розташовані чотири алегоричні жіночі постаті: Справедливість, Мудрість, Сила і Стриманість. Саме цими якостями і був наділений король Педро IV. Існує легенда, що спочатку планувалося на верху колони встановити статую імператора Мексики Максиміліана. Але імператор Мексики в 1867 був убитий.

Слайд 6

Акведук Агуаш- Лібріш (дослівно - « акведук вільних вод » ) вважається одним з найцікавіших споруд Лісабона. Це вражаючих розмірів інженерна споруда є частиною системи водопостачання Лісабона і перетинає долину Алкантара в північно -західній частині Лісабона. Акведук складається з 35 арок , з яких 21 арка має полуциркульную форму , 14 - стрілчасту , найвища з яких - 62 метри і 33,7 метри в довжину . Акведук не постраждав під час Лісабонського землетрусу в 1755 році саме завдяки своїй конструкції. Протяжність акведука - 941 метр. В основному він проходить під землею і час від часу виходить на поверхню у вигляді грандіозних аркад.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія