X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІСПАНІЯ - БАРСЕЛОНА

Завантажити презентацію

ІСПАНІЯ - БАРСЕЛОНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІСПАНІЯ - БАРСЕЛОНА

Слайд 2

Як жоден інше місто аби бути столицею Іспанії. Адже на цей Барселона заслуговує того, місто подарувало світу Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабалье і Пабло Пікассо. Саме Барселоною захоплюються туристи, що відвідали Іспанію, дивуючись, чому запорошений Мадрид до цих пір не поступився їй пальмою першості. Заснована Барселона була римлянами близько 2 тисяч років тому. Важливу роль в розвитку цього міста зіграло те, що досить тривалий час він служив сполучною ланкою між Іспанією і Західною Європою.

Слайд 3

Барселона - столиця автономії Каталонія, яка колись була суверенною державою з власним парламентом, суспільною, виробничою і банківською структурами. В середині XIX століття Каталонія займала четверте місце в світі за об'ємом виробництва.

Слайд 4

Головною пішохідною артерією, без якої Барселона втратила б немало своєї чарівності, є знаменитий бульвар Рамбла, який невипадково порівнюють з московським Арбатом: це культурний, історичний і туристичний центр міста. Давним-давно бульвар був руслом невеликої річки, а тепер по ньому рухається потік пішоходів, безперервний ні вдень, ні вночі. У кафе, розташованих на тротуарах Рамбла, можна замовити глек "сангрии" з лимоном і апельсинами, а також спостерігати за музикантами, людьми, що змальовують пам'ятники, і торговцями. Щодня бульвар Рамбла наповнюється уболівальниками футбольного клубу Барселони, що люто обговорюють останні спортивні новини і що лякають туристів готовністю у будь-який момент захистити честь улюбленої команди.

Слайд 5

Напевно, жодні архітектор так не змінив і не прославив своє місто, як Антоніо Гауді Барселону. У його спорудах, створених неначе самою природою з каменя, піску і різноколірних камінчиків, відсутні кути і прямі лінії. Барселона дуже дорожить цими перлинами архітектури, беззастережно вибравши собор Саграда Фамілья символом міста.

Слайд 6

Антоніо Гауді почав керувати будівництвом цього собору в 1891 році, через 10 років після початку його зведення

Слайд 7

Іспанським довгобудом цілком можна назвати Кафедральний собор Барселони Пласа-Нова. Його будівництво було почате в 1298 році і продовжилося в XIV і XV століттях. Головний фасад був завершений лише в XIX столітті. Проте багатократна зміна архітекторів і стилів лише додало собору чарівність і виразність

Слайд 8

На площі перед собором у вихідні дні Барселона танцює сардану, національний танець Каталонії. Цей танець нагадує сіртакі і танцуется в легенях, тканих тапочках. Легкі рухи танцюристів невміло пробують повторювати захоплені туристи, яких на Пласа-Нова особливо багато влітку.

Слайд 9

Взагалі в Барселоні безліч цікавих музеїв, обійти увагою які просто неможливо. Музей Пікассо, Музей нового мистецтва, Фонд Міро - без відвідин цих унікальних музеїв враження від Барселони буде не повним.

Слайд 10

В кінці XX століття Барселона, завдяки Олімпійським іграм 1992 роки, відкрила нову сторінку в своїй "золотій" історії, показавши всьому світу незвичайну красу своїх Чарівних фонтанів, палаців, вулиць і парків.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія