X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СССР Беларусь

Завантажити презентацію

СССР Беларусь

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке клонування? Клонування-це процес створення ідентичних копій (тиражування) організмів або інших об'єктів у біології, котрі називають клонами. Термін «клон» запропонував Джон Бердон Сандерсон Голдейн (1963)

Слайд 2

Види клонування. Клонування Клітинне Молекулярне група методів у молекулярній біології та біотехнології, пов'язаних зі створенням рекомбінантних молекул ДНК і отриманням багатьох копій цієї молекули in vivo. Клонування, при якому відбувається виведення популяції клітин із однієї клітини

Слайд 3

Клонування людини У 1998 р. вчені з Південної Кореї заявили, що успішно клонували людину: вони отримали ембріон, але зупинили його розвиток вже на стадії чотирьох клітин. У 2002 р. багато галасу наробила компанія Clonaid, що заявила про народження дівчинки Єви, яка начебто є клоном. Проте, незважаючи на численні запити наукової спільноти, компанія так і не надала жодних доказів існування ані клонованої дівчинки, ані інших 12 заявлених ними клонів.

Слайд 4

Приклади клонування. ПЕРШИЙ КЛОНОВАНИЙ СОБАКА У СВІТІ - СНУППІ 24 квітня 2005 року на світ з’явився перший клонований собака Снуппі. у Сеульському національному університеті. Вчені впровадили ядра цієї клітини в 1095 яйцеклітин 123 самок. В результаті лише три випадки закінчилися вагітністю і два - пологами. Один із цуценят помер в дитинстві, вижив тільки Снуппі.

Слайд 5

Наслідки клонування. Перша клонована вівця Доллі страждала на артрит через надмірну вагу тіла та прогресуюче захворювання легень. У клонованих тварин завжди занадто великі розміри, часті дефекти органів та імунної системи. Ще одна проблема це вкорочені тіломери(клітини старіння), якщо клонувати дорослу осіб, то внеї вже скорочені тіломери і клон живе набагато менше.

Слайд 6

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія